Page Nav

HIDE

Grid

GRID_STYLE
FALSE
TRUE
HIDE_BLOG

Classic Header

{fbt_classic_header}

Top Ad

Son haberlerimiz:

latest

Rengarenk ve yepyeni ürünleriyle sıcak havaları karşılıyor

Paşabahçe, rengarenk ve yepyeni ürünleriyle sıcak havaları karşılıyor. Paşabahçe’nin geniş koleksiyonlarındaki birbirinden güzel ürünleri ev...

Paşabahçe, rengarenk ve yepyeni ürünleriyle sıcak havaları karşılıyor. Paşabahçe’nin geniş koleksiyonlarındaki birbirinden güzel ürünleri evlerin havasını değiştirecek.

Paşabahçe, ilkbahar ve yaza yönelik dekorlu koleksiyonlarındaki renk skalaları ve göz alıcı desenleriyle herkesin içini ısıtacak.

Paşabahçe’nin Jungle serisi turuncu, mor ve yeşil renklerin en güzel tonlarını sofralara taşıyor. Ürünlerin üzerinde tukan kuşları, ananaslar ve karpuzlar yer alıyor. Mosaic koleksiyonu ürünlerdeki grafik desenlerle 70’lerin retro havasını yansıtıyor. Tropic koleksiyonunda pastel mavi tonları ve canlı kırmızı japon gülü çiçekleri ile tasarlanmış tabak ve bardaklar ise huzurlu bir hava yaşatıyor.

Summer Time koleksiyonu ise bardaklar ve kupalarda yazın neşeli ruhunu mesajlarla aktarıyor. Koleksiyonda ayrıca mat ve degrade fosforlu renkler taşıyan dondurmalıklar, patisserie ürünleri ve su setleri yer alıyor.

✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!
Önizle

Hiç yorum yok