Page Nav

HIDE

Grid

GRID_STYLE
FALSE
TRUE
HIDE_BLOG

Classic Header

{fbt_classic_header}

Top Ad

Son haberlerimiz:

latest

Sağlıklı Lezzetleri Sofranıza Taşıyın

Le Creuset’nin 2010 yılında Mutfak İnovasyonu Ödülü’ne layık görülen Yapışmaz Alüminyum tava serisi sağlıklı lezzetleri sofranıza taşırken, ...

Le Creuset’nin 2010 yılında Mutfak İnovasyonu Ödülü’ne layık görülen Yapışmaz Alüminyum tava serisi sağlıklı lezzetleri sofranıza taşırken, çok yönlü kullanımı ile de kendine hayran bırakıyor.


Le Creuset, Yapışmaz Alüminyum serisi herkese hitap eden geniş tencere ve tava yelpazesiyle yemek pişirmeyi kolaylaştırarak en lezzetli sonuca ulaşmanızı sağlıyor. Yapışmaz Alüminyum tencere ve tavalarda; çorbadan makarnaya sütten pudding ve sosa birçok sağlıklı lezzet, besin değerini kaybetmeden pişirilebiliyor.

En sağlıklı kaplama ile en leziz yemekler…

Kaplamasında PFOA gibi kimyasal maddeler içermeyen Le Creuset Yapışmaz Alimünyum serisi hafif ve dayanıklı yapısı, yapışmaz özellikleri ve pratik kullanımı ile mutfakların vazgeçilmezi oluyor. Tencere ve tavaların iç ve dış pürüzsüz kaplaması pişirme sonrasında kolayca temizlenerek günlük hayatınızı kolaylaştırıyor.

Bahar aylarını formda geçirin…

Le Creuset’nin Yapışmaz Alüminyum ızgara tavalarıyla pişireceğiniz az yağlı ve düşük kalorili sağlıklı yemekler bahar aylarını formda geçirmenizi sağlıyor. Dayanıklı yapısı ile ömür boyu garanti sunan Le Creuset Yapışmaz Alüminyum serisiyle siz de baharı hafif bir şekilde karşılamaya hazır olun.

✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!
Önizle

Hiç yorum yok