Page Nav

HIDE

Grid

GRID_STYLE
FALSE
TRUE
HIDE_BLOG

Classic Header

{fbt_classic_header}

Top Ad

Son haberlerimiz:

latest

Çocuğunuza kahvaltı hazırlamanın en pratik yolu

Okul sezonu başlarken kahvaltı hazırlamayı pratik hale getiren Fakir Hausgeräte, ürünleriyle annelerin en büyük yardımcısı... Eylül ayında o...

Okul sezonu başlarken kahvaltı hazırlamayı pratik hale getiren Fakir Hausgeräte, ürünleriyle annelerin en büyük yardımcısı...

Eylül ayında okulların başlamasıyla çocukların olduğu kadar annelerin de sorumlulukları daha da artıyor. Uzmanlar tarafından günün en önemli öğünü olarak gösterilen kahvaltı, sağlıklı ve dengeli yapıldığında çocukların okul performansını da olumlu yönde etkiliyor.

Fakir Hausgeräte’nin mutfak grubu ürünleri kahvaltıda çocuklar için sağlıklı, zihin açıcı ve pratik lezzetler hazırlamaya olanak veriyor.

Doyurucu ve Leziz Tostlar

Fakir Grace Izgara - Tost Makinesi, çocuklar için leziz ve kızarmış tam 4 dilim tostu bir arada yapabiliyor. Çıkarılabilir yanmaz, yapışmaz plakalar, bulaşık makinesinde kolayca yıkanabiliyor. Ayrıca 180° açılabilen gövdesi sayesinde ızgara olarak kullanılabiliyor.

Vitamin Deposu Meyve Suları

Fakir Vitaly Meyve Sıkacağı, yavaş sıkma özelliği sayesinde meyvelerin vitamin ve mineral değerlerini koruyarak sağlıklı meyve suları hazırlıyor.0,8 litre posa ve 1 litre köpük ayırıcılı meyve suyu hazneli Vitaly ile sıkılan kahvaltının muhteşem eşlikçisi olacak meyve suları hem çocukların hem de yetişkinlerin vitamin ihtiyacını karşılıyor. Çıkarılabilir paslanmaz çelik bıçakları ve gövdesi kolayca temizlenebiliyor.

Protein Deposu Yumurtalar

Kahvaltının olmazsa olmazı protein deposu yumurtaları Fakir Egg Master Yumurta Pişirici ile hazırlamak çok kolay. İster kırarak yağda, ister sert, kayısı ve rafadan olmak üzere 3 farklı kıvamda pişirme özelliğiyle kısa sürede kahvaltıya hazır hale getirebilirsiniz.

8 adet yumurta pişirme kapasiteli Egg Master, pişme işlemi bittiğinde sesli uyarı fonksiyonu ve zaman ayarlayıcı pişirme özellikleriyle çok pratik…


Çıtır Çıtır Kızarmış Ekmek Keyfi

Mutfakların olmazsa olmazı Fakir Rubra Ekmek Kızartma Makinesi, çıtır çıtır kızarmış ekmeklerle kahvaltıda çocukların iştahını artırıyor. Mis gibi tereyağının üzerinde eridiği kıtır ekmek dilimleri kahvaltılara lezzet katıyor. Fakir Rubra, Ayarlanabilir ısı kontrol düğmeleri ve geniş ekmek yuvaları ile istenilen kıvamda, büyüklükte ekmekler kızartmaya olanak veriyor.

Otomatik ekmek fırlatma ve kapanma fonksiyonuyla birlikte, temizlenmesi kolay kırıntı tablası güvenli ve pratik kullanım sağlıyor. Ayrıca Rubra retro tasarımı ve 6 farklı renk seçeneği ile mutfağınıza şıklık getiriyor.

✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!
Önizle

Hiç yorum yok