Page Nav

HIDE

Grid

GRID_STYLE
FALSE
TRUE
HIDE_BLOG

Classic Header

{fbt_classic_header}

Top Ad

Son haberlerimiz:

latest

Aizona Serisi ile Sofralarda Yenilikçi Dokunuşlar

Özgün ve yenilikçi tasarımlarıyla cama heyecan katan LAV, ürünlerinin farklı kullanım önerileriyle sofra sunumlarına renk katıyor.  LAV’ın A...

Özgün ve yenilikçi tasarımlarıyla cama heyecan katan LAV, ürünlerinin farklı kullanım önerileriyle sofra sunumlarına renk katıyor. 

LAV’ın Aizona Serisinde yer alan ve antik medeniyetlerden esinlenilerek tasarlanan Aizona Meşrubat Bardağı ile yapılan tatlı sunumları, sofralarda şık ve modern bir hava yaratıyor. Çok amaçlı kullanıma uygun tasarımıyla ilham veren LAV’ın Aizona Serisi Meşrubat Bardakları, internet mağazasından da satın alınabiliyor.

Özgün tasarımlarıyla kadınlara ilham veren LAV, birbirinden yaratıcı sunum önerileriyle de sofralara heyecan katıyor. Tasarımıyla antik medeniyetlerin ihtişamına atıfta bulunan Aizona Serisi Meşrubat Bardakları, formuyla içecek servisleri haricinde de kullanım zenginliği sunuyor.

Aizona Meşrubat Bardakları ile servis edilen hafif ve sütlü tatlılar, sofralara hem lezzet hem de şıklık katıyor. Soğuk içeceklerin yanı sıra tatlı sunumları için de tercih edilen Aizona Meşrubat Bardakları ile hazırlanan tatlı ikramları sunumlarda yenilikçi bir görüntü yaratırken, küçük yaratıcı dokunuşlarla konuklarınıza sürpriz yapma fırsatı da veriyor.

✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!
Önizle

Hiç yorum yok