Page Nav

HIDE

Grid

GRID_STYLE
FALSE
TRUE
HIDE_BLOG

Classic Header

{fbt_classic_header}

Top Ad

Son haberlerimiz:

latest

Bağdat Caddesi'nde Cafe Cadde ile 25 Yıl

İstanbul Anadolu yakasında, Bağdat Caddesi denilince ilk akla gelen Cafe Cadde, çeyrek asrı devirerek, caddenin klasikleri arasındaki yerini...

İstanbul Anadolu yakasında, Bağdat Caddesi denilince ilk akla gelen Cafe Cadde, çeyrek asrı devirerek, caddenin klasikleri arasındaki yerini özenle korumaya devam ediyor.

25 yıl önce Bağdat Caddesi’nde ilk açıldığında; kaliteli hizmeti, şık ortamı ve lezzetli tatlarıyla ilgi gören ve müdavimlerini oluşturan Cafe Cadde; aynı yerde aynı müdavimleri ve onların çocukları ile daha da büyüyerek varlığını sürdürüyor.

Bağdat Caddesi’nde aynı yerde, şubeleşmeden, kalitesinden ödün vermeden, daha da gelişerek büyüyen Cafe Cadde; 25 yılın haklı gururunu yaşıyor. Anadolu yakasının bir neslini adeta ellerinde büyüten Cafe Cadde, şimdi onların çocuklarını da sevgiyle, özenle büyütmeye devam ediyor.

Bağdat Caddesi klasikleri arasında yer alan ve yenilikçi yaklaşımları ile ilk günkü özenle çalışan Cafe Cadde, değişen cadde koşullarına rağmen, müdavimlerini ve Bağdat Caddesi tutkunlarını en iyi şekilde ağırlamaktan vazgeçmiyor.

“TEMİZ YE, İYİ HİSSET” mottosuyla yola çıkan Cafe Cadde; özenle seçilmiş mönüleri, profesyonel mutfak kadrosu ve eğitimli personeli ile sadece şık bir ortam değil, sağlıklı bir beslenme ve gurme lezzetlerin peşinde geçirdiği 25 yılın sevincini misafirleri ile de paylaşmaya hazırlanıyor.

Cafe Cadde klasikleri arasına girmiş nefis çikolatalı sufleyi, Pazar kahvaltılarını ve diğer lezzetleri tatmak, bahçesinde kahvenizi yudumlamak ve özel sürprizlerle karşılaşmak isterseniz, hiç vakit kaybetmeden çeyrek asırlık Cafe Cadde’ye uğramanızı öneririz.

✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!
Önizle

Hiç yorum yok