Page Nav

HIDE

Grid

GRID_STYLE
FALSE
TRUE
HIDE_BLOG

Classic Header

{fbt_classic_header}

Top Ad

Son haberlerimiz:

latest

Babalara Nefes Kesen Bıçaklar...

Güçlü duruşları ve yol gösterici yönleriyle birey olmada en önemli temel taşlarından biri olan babaları Karaca da unutmuyor. Babalar Günü iç...

Güçlü duruşları ve yol gösterici yönleriyle birey olmada en önemli temel taşlarından biri olan babaları Karaca da unutmuyor. Babalar Günü için babalara özel ve farklı bir hediye önerisinde bulunuyor ve eşsiz bıçak setleri ile babaların mutfakta geçirecekleri anlara keyif katıyor.

Yemek yapmayı seven babalar için Karaca Pro Chef Bıçak Seti yeni lezzetler hazırlarken doğrama işlemini hızlandırıp kolaylaştırmada birebir… Şef Bıçağı, Dilimleme Bıçağı, Ekmek Bıçağı, Doğrama Bıçağı ve Soyma Bıçağından oluşan, paslanmaz çelikten üretilen Pro Chef Bıçak Seti ergonomik sapları sayesinde rahat kullanım sağlıyor.

Babalar Günü için Karaca’nın bir diğer önerisi ise Kyoto 6 parça bıçak seti… Ahşaptan üretilen stand içerisine yerleştirilmiş 5 adet bıçaktan meydana gelen set, babaların mutfaktaki profesyonel yardımcısı oluyor. Bir babanın mutfakta çalışırken istediğiniz tüm işlemleri kolaylıkla yapabilecek, Japon paslanmaz çelikten üretilen bıçak seti, keskinliğini uzun yıllar boyunca koruyabiliyor. Set içerisinde; Şef bıçağı, Dilimleme bıçağı, Ekmek bıçağı, Doğrama bıçağı ve Soyma bıçağı yer alıyor.

Güzel ve lezzet dolu anlar paylaşmak, mutfaktaki lezzet yolculuğunda babaları yalnız bırakmamak için Karaca’ya uğramak yeterli.

✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!
Önizle

Hiç yorum yok