Page Nav

HIDE

Grid

GRID_STYLE
FALSE
TRUE
HIDE_BLOG

Classic Header

{fbt_classic_header}

Top Ad

Son haberlerimiz:

latest

İyi Çay İçmek İsteyenler Bunu Bilir

Karaca çay severlere sesleniyor “gelin çay keyfini birlikte yaşayalım” diyor. Kimi çaysız çalışamaz kimi çaysız kitap okuyamaz… Dizi izlemek...

Karaca çay severlere sesleniyor “gelin çay keyfini birlikte yaşayalım” diyor. Kimi çaysız çalışamaz kimi çaysız kitap okuyamaz… Dizi izlemek mi? Yanında çaysız asla olmaz.

Karaca’da demlenen lezzetli çaya doyulmaz.

Karaca insanların sevdikleriyle paylaştıkları anları unutulmaz kılmaya ve çoğaltmaya devam ediyor. Demlikleri ve çay makineleri ile Türkiye’de çay demleme kültürünün önemli bir parçası haline gelen Karaca geleneksel Türk çayının birleştirici yönünün de temsilcisi… Bu doğrultuda da çay severleri keyifle içilecek iyi bir çay demlemenin inceliklerini öğrenmeye çağırıyor.

Misafiri bol, ramazanda, sahurda içimine doyum olmayan lezzetli çaylar için doğru çay Karaca’da demleniyor, iyi çay içmek isteyenler de bunu biliyor. Ramazan ayı boyunca kalabalık iftar ve sahur sofralarını tam da kıvamında demlenmiş çay ile taçlandıran Karaca, gelenekselleşmiş çay ritüelini ayrıcalıklı tarzı ile sofralara taşıyor.

Kalabalık aileler, misafirlerle dolup taşan sofralar Karaca Semaver’in çay demlemedeki uzmanlığına tanıklık ediyor. Karaca semaver kapasitesi ile geniş aileler, davetler ve sofra buluşmaları için tadı damaklarda iz bırakacak çayı ile iddiasını ortaya koyuyor.

Karaca Döküm Demlikler, özellikle bitki çayları, yeşil çay demlemek için ideal... Döküm demlikler geç soğuma özelliği ile çayı uzun süre sıcak tutuyor ve şık tasarımıyla da davetlerin gözdesi oluyor.

İyi bir çay demlemek için dikkat edilmesi gereken unsurlar su, çay yaprakları, çaydanlık veya çaycı… İyi kalitede su ile kaliteli bir çayın doğru demleme yöntemi ile hazırlanması gerekiyor. Bir diğer deyişle iyi demlenmiş ve lezzetli yani cazibeli bir tavşankanı çay demleyebilmek ufak çaplı da olsa ustalık istiyor. Bu ustalığın bir diğer inceliği de çaydanlık ve çaycılar.

Karaca 3D Demlik ise hünerleri ile çay severleri şaşırtıyor. Birinci demlikte ıhlamur demlenirken aynı anda ikinci demlikte siyah çayı demleyebilme kabiliyetine sahip Karaca 3D Demlik, kalabalık davetler için büyük avantaj sağlıyor.

Karaca Çayfie Çay Makinesi, “çaysız sahur olmaz” diyenler için benzersiz bir olanak sunuyor. Otomatik programlama özelliği sayesinde akşamdan saati ayarlanan çay sahurda istenen saatte hazır ouyor. Şeffaf üst demliği sayesinde çayın demlenme esnasındaki rengi de net şekilde görülebiliyor. Paslanmaz çelik ısıtıcıları olan Karaca Çayfie Çay Makinesi, çayın damlatma tekniği ile lezzetli şekilde demlenmesini sağlıyor.

Karaca DemFit Çay Makinesi, bitki çayı için ayrı, normal çay için ayrı derecesi ile çayı türüne uygun ısıda demlemeye özen gösteriyor. Otomatik özellikleri sayesinde çay severler için çayı daima sıcak ve içime hazır şekilde koruyor.

Ramazan sofralarının, uzun sohbetlerin, yemek sonrası keyif anlarının, en sıcak dost meclislerinin, toplantıların ve çalışma saatlerinin vazgeçilmezi çayı demlemedeki uzmanlığı ile

“Doğru Çay Karaca’da Demlenir, İyi Çay İçmek İsteyenler Bunu Bilir.”

✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!
Önizle

Hiç yorum yok