Page Nav

HIDE

Grid

GRID_STYLE
FALSE
TRUE
HIDE_BLOG

Classic Header

{fbt_classic_header}

Top Ad

Son haberlerimiz:

latest

Hem Mükemmel Izgara Hem de Lezzetli Bir kahvaltı

1853 yılından beri yüksek kaliteli pişirme malzemeleri ve mutfak eşyaları üreten Alman WMF, hem açılır kapanır masaüstü ızgara hem de geniş ...

1853 yılından beri yüksek kaliteli pişirme malzemeleri ve mutfak eşyaları üreten Alman WMF, hem açılır kapanır masaüstü ızgara hem de geniş bir tost makinesi olarak kullanılabilen 2si 1 arada Lono Contact Grill ile aile yemeklerinizin her seferinde kaliteli ve lezzetli geçmesini sağlıyor.

Alman kalitesiyle 160 yıldır pişirme malzemeleri ve mutfak gereçleri üreten WMF, hem açılır kapanır masaüstü ızgara hem de geniş bir tost makinesi olarak kullanılabilen 2si 1 arada Lono Contact Grill ile aile yemeklerinizin her seferinde çok daha az yağlı, sağlıklı, kaliteli ve lezzetli olmasını sağlıyor.

Parlak metalik bitişi ve modern tasarımı ile mutfak tezgahına şıklık da katan WMF Lono Contact Grill Izgara ve Tost Makinesi, eşsiz Vario-Flex ızgara plakası ile farklı yüksekliklerdeki yiyecekler için kendini en uygun yükseklikte ayarlayarak hem kaburgaların, hem de sebzelerin aynı anda pişmesine olanak tanıyor.

WMF Lono Contact Grill Izgara ve Tost Makinesi ile hem mükemmel bir ızgara lezzeti ve hem de kahvaltı deneyimi sizi bekliyor!

✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!
Önizle

Hiç yorum yok