Page Nav

HIDE

Grid

GRID_STYLE
FALSE
TRUE
HIDE_BLOG

Classic Header

{fbt_classic_header}

Top Ad

Son haberlerimiz:

latest

İftar yemekleri lezzet şölenine dönüşüyor.

Cam ev eşyasının lideri Paşabahçe, On Bir Ayın Sultanı Ramazan’da bereketli sofralar hazırlamak isteyenler ve pratik ürünler kullanmayı seve...

Cam ev eşyasının lideri Paşabahçe, On Bir Ayın Sultanı Ramazan’da bereketli sofralar hazırlamak isteyenler ve pratik ürünler kullanmayı sevenler için hazırlama, saklama ve pişirmede kullanılabilecek farklı fonksiyonlardaki Borcamları görücüye çıkarıyor.

Paşabahçe’nin mutfaktaki en büyük yardımcısı Borcam, Mix&Bake setleri ile pişirme, saklama, hazırlama gibi farklı ihtiyaçlara tek çözüm sunarak Ramazan’da da hayatınızı kolaylaştırıyor.

Üç farklı boyda set olarak sunulan Borcam’larda malzemeler Mix & Bake sette karıştırıldıktan sonra başka bir kaba aktarmaya gerek bırakmadan fırına konulabiliyor.

Pişirilen yemekleri diğer kokularla karıştırmadan taze tutarak güvenle saklayan şık tasarımlı, kırmızı kapaklı Borcam, sunduğu pratik çözümleri ile de dikkat çekiyor.

Servis yapmanın yanı sıra buzdolabında saklama ve mikrodalgada ısıtma kabı olarak da kullanılan kırmızı kapaklı Borcam, termal taşıma çantası ve şık kapağıyla sıcak yemekleri sıcak, zeytinyağlılar ve tatlılar gibi soğuk yemekleri de serin tutmanıza yardımcı oluyor.

Ergonomik kulbu sayesinde yemeklerinizi taşımak da bir o kadar kolaylaşıyor. Birbirinden hamarat Borcam’lar ile iftar yemekleri lezzet şölenine dönüşüyor.

✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!
Önizle

Hiç yorum yok