Page Nav

HIDE

Grid

GRID_STYLE
FALSE
TRUE
HIDE_BLOG

Classic Header

{fbt_classic_header}

Top Ad

Son haberlerimiz:

latest

Sedef’den Kıvanç’a Pastalı Tuzak

Siemens Ev Aletleri’nin yeni reklam filmi serisinin ikinci filminde Sedef Avcı, buzdolabına koyduğu kartondan yapılmış bir pasta maketi ile ...

Siemens Ev Aletleri’nin yeni reklam filmi serisinin ikinci filminde Sedef Avcı, buzdolabına koyduğu kartondan yapılmış bir pasta maketi ile eşi Kıvanç Kasabalı’ya tuzak kuruyor.

Şık tasarımlarla yenilikçi teknolojileri birleştiren Siemens Ev Aletleri, Sedef Avcı ve Kıvanç Kasabalı çiftinin rol aldığı yeni reklam serisinin ikinci filmini, tek bir tuşla buzdolabının içini gösteren Home Connect uygulamasının vurgulandığı geniş iç hacimli Siemens XXL buzdolabına çekti. Hayatın akışı içinde bir çiftin günlük rutinlerinin Siemens’in yenilikçi teknolojileriyle farklı bir boyuta taşındığını eğlenceli bir dille anlatan reklam filminde Sedef Avcı, eşi Kıvanç Kasabalı’ya pastalı bir tuzak kuruyor.


Bir Tatlı Tuzak

Filmde, bir kafede arkadaşıyla sohbet ederken telefonunun Home Connect uygulamasını açarak eksikleri anlamak için buzdolabının içine bakan Kıvanç Kasabalı, büyük ve süslü bir pastayı fark edince panikliyor. Hafızasından özel gün tarihlerini geçiren Kıvanç, o günün herhangi bir özel güne denk gelmediğini belirlese de riske girmiyor, hızla kafeden çıkarak Sedef’e çiçek ve hediye alıyor. Kıvanç, telaşla eve geldiğinde ise buzdolabındaki pastanın kartondan bir maket olduğunu ve bunun Sedef tarafından kurgulanmış bir tatlı tuzak olduğunu görüyor.

Yönetmenliğini Ozan Yalabık’ın yaptığı, Mullen Lowe ekibi ve Sugar Rush imzalı reklam filmlerinin çekimleri için Beykoz Kundura Fabrikası’nda Siemens Ev Aletleri’nin ürünleriyle ankastre mutfak tasarlandı. Reklam filmleri TV kanallarının yanı sıra dijital mecralarda yer alacak.✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!
Önizle

Hiç yorum yok