Page Nav

HIDE

Grid

GRID_STYLE
FALSE
TRUE
HIDE_BLOG

Classic Header

{fbt_classic_header}

Top Ad

Son haberlerimiz:

latest

Sofralara damgasını vuran yenilik: Sos ürünleri

Anadolu’nun verimli topraklarından, sofralara uzanan şarküteri ve etler sunan Amasya Et Ürünleri, ürün gamına eklediği yepyeni 5 farklı sosl...

Sofralara damgasını vuran yenilik: Sos ürünleri

Anadolu’nun verimli topraklarından, sofralara uzanan şarküteri ve etler sunan Amasya Et Ürünleri, ürün gamına eklediği yepyeni 5 farklı sosla raflarda yerini alıyor. ‘Et yemekleri sossuz olmaz’ diyenlerin radarına giren Barbekü Acı Sos, Cafe de Paris Sos, Chipotle Acı Biberli Sos, Hardal Sos ve Paprika Biber Sos her öğünü adeta lezzet şölenine dönüştürüyor.

TFI TAB Gıda Yatırımları tarafından Amasya’da kurulan Ekur Et Entegre Tesisi’nin perakende markası “Amasya Et Ürünleri’’, Anadolu’nun lezzetlerini deneyim ve yüksek teknoloji ile birleştiriyor, kaliteli ve güvenilir ürünleriyle sofralarda farkını ortaya koyuyor. Amasya Et Ürünleri, şarküteri ve paketli et ürünlerinin yanı sıra lezzetiyle sofraların baş tacı olacak yepyeni 5 farklı sos çeşidini piyasaya sundu. Koruyucu ve katkı madde içermeyen soslar; Barbekü Acı SosCafe de Paris SosChipotle Acı Biberli SosHardal Sos ve Paprika Biber Sos gibi et yemeklerinin yanına çok yakışacak birbirinden lezzetli ürünlerden oluşuyor.


BARBEKÜ ACI SOS

Amasya Et Ürünleri yorumuyla hazırlanan ve et yemeklerinin lezzetine lezzet katan Barbekü Acı Sos, 200 g cam kavanozda satışa sunulmaktadır. Mangal sevenlerin vazgeçilmez lezzeti Barbekü Acı Sos, içeriğindeki tütsü aroması ve acı kırmızı biber sayesinde yemeklerin lezzetini bir üst seviyeye taşıyor. Koruyucu ve katkı madde içermeyen sos; Sosis çeşitleri, Izgara Köfte, Kaburga Hamburger Köfte, Izgara et çeşitleri (bonfile, antrikot, kontrafile, dana pirzola) ve Dry Aged et gibi etlerle tüketilebilir.
Barbekü Acı Sos 200 g Fiyat : 20,90 TL


CAFE DE PARIS SOS

Bonfile ve antrikot denilince akla ilk gelen soslarden olan Cafe de Paris Sos, ete verdiği lezzet sayesinde en çok kullanılan sos sıralamasında her dönem ilk sıralarda yer alıyor. Amasya Et Ürünleri farkıyla raflarda yerini alan Cafe de Paris Sos ,180 g cam kavanozda satışa sunulmaktadır. Koruyucu ve katkı madde içermeyen sos; Kaburga Hamburger Köfte, Izgara et çeşitleri (bonfile, antrikot, kontrafile, dana pirzola) ve Dry Aged et gibi etlerle tüketilebilir.

Cafe de Paris Sos 180 g Fiyat : 21,90 TL


CHIPOTLE ACI BİBERLİ SOS

Acı severlerin gözünden kaçmayan Chipotle Acı Biberli Sos, acı chipotle biberi sayesinde et yemeklerinin vazgeçilmez dokunuşu oluyor. 200 g cam kavanozlarda satışa sunulan ürün, koruyucu ve katkı madde içermiyor. Chipotle Acı Biberli Sos, Kaburga Hamburger Köfte, Izgara et çeşitleri (bonfile, antrikot, kontrafile, dana pirzola) ve Dry Aged etlerle afiyetle tüketiliyor.

Chipotle Acı Biberli Sos 200 g Fiyat: 21,90 TL


HARDAL SOS

Adını içeriğindeki hardal bitkisinden alan ve sos severler için vazgeçilmez olan Hardal Sos, et yemeklerinin lezzetine lezzet katıyor. 200 g cam kavanozlarda satışa sunulan ürün, koruyucu ve katkı madde içermiyor. Hardal Sos: Sosis çeşitleri, Köfte çeşitleri, Izgara et çeşitleri (bonfile, antrikot, kontrafile, dana pirzola) ve Dry Aged etlerle afiyetle tüketiliyor.

Hardal Sos 200 g Fiyat: 21,90 TL


PAPRIKA BİBER SOS

Tazelik hissini damakta bıraktığı tatla hissettiren Paprika Sos, özenle seçilmiş kapya biberleri kullanılarak elde ediliyor ve et yemeklerine tatlı bir dokunuş yaparak lezzetini artırıyor. 180 g cam kavanozlarda satışa sunulan ürün, koruyucu ve katkı madde içermiyor. Paprika Sos; Döner, Köfte çeşitleri, Izgara et çeşitleri (bonfile, antrikot, kontrafile, dana pirzola) ve Dry Aged etlerle afiyetle tüketiliyor.
Paprika Sos 180 g Fiyat: 20,90 TL

Sofralara damgasını vuran yenilik: Sos ürünleri


Ürün Muhafaza Koşulları

Serin ve kuru ortamda muhafaza ediniz. Belirtilen raf ömrü orijinal ambalaj açılmadığı sürece geçerlidir. Ambalaj açıldıktan sonra buzdolabında (0°C /+4°C) muhafaza ediniz. Ürün katkısı ve koruyucu içermediği için kapak açıldıktan sonra 15 gün içinde tüketilmelidir.


✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!
Önizle

Hiç yorum yok