Page Nav

HIDE

Grid

GRID_STYLE
FALSE
TRUE
HIDE_BLOG

Classic Header

{fbt_classic_header}

Top Ad

Son haberlerimiz:

latest

Şefler İmza Tariflerini Dakikalar İçerisinde Hazırlıyor

Her ürünüyle şeflere kaliteli ve unutulmaz bir lezzet deneyimi yaşatan Carte D’or, şimdi de Carte D’or Buffet Mus Serisi’ni şeflerin beğenis...

Şefler İmza Tariflerini Dakikalar İçerisinde Hazırlıyor

Her ürünüyle şeflere kaliteli ve unutulmaz bir lezzet deneyimi yaşatan Carte D’or, şimdi de Carte D’or Buffet Mus Serisi’ni şeflerin beğenisine sunuyor. Buffet Mus Serisi ile uzun vakitler alan mus dakikalar içerisinde pratik bir şekilde yapılabiliyor.


Kalitesi ve yenilikleriyle ayrıcalıklı tatları ilk olarak şeflerin deneyimine sunan Carte D’or, gastronominin başarılı isimlerine ilham vermeye devam ediyor. Yenilikçi ve şef odaklı girişimlerini sürdüren Carte D’or, yapımı saatler süren mus’u, Carte D’or Buffet Mus Serisi ile dakikalara sığdırıyor. Carte D’or ayrıca çeşitli mus tarifleri ile de şeflerin her zaman yanında olmaya devam ediyor.


Şefler su veya sütle hazırlanabilen Carte D’or Buffet Mus Serisi ile kısa sürede mükemmel kıvam ve köpüksü yapıya sahip muslar hazırlayabiliyor. Üstelik muslarını farklı tariflerle de zenginleştirebiliyorlar.


Kakaolu, çilekli ve Vanilyalı olarak 3 kiloluk paketlerde hazırlanan Carte D’or Buffet Mus Serisi UFS Distribütörleri ve UFS Webshop noktalarından satın alınabiliyor.


Kakaolu brownie parçacıklı ve kuru meyve püreli, Çilekli Mus Kubbesi, Karamelize Elma Mus gibi birbirinden lezzetli ve misafir memnuniyeti garantili mus tariflerine ise şefler www.unileverfoodsolutions.com.tr sitesinden ulaşabiliyor.


✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!
Önizle

Hiç yorum yok