Page Nav

HIDE

Grid

GRID_STYLE
FALSE
TRUE
HIDE_BLOG

Classic Header

{fbt_classic_header}

Top Ad

Son haberlerimiz:

latest

Mutfak ve mobilya sektöründe hız devri

Türkiye’nin en prestijli mutfak ve mobilya tasarım markalarından olan  “Bodrum Mutfak Mobilya”  globalleşme çalışmalarında  “kontrol ve hız”...

MUTFAK VE MOBİLYA SEKTÖRÜNDE HIZ DEVRİ…

Türkiye’nin en prestijli mutfak ve mobilya tasarım markalarından olan “Bodrum Mutfak Mobilya” globalleşme çalışmalarında “kontrol ve hız” ilkesiyle büyüme planını devreye soktu.


1996 yılında Mustafa Güneri imzasıyla Bodrum’da kurulan “Bodrum Mutfak Mobilya”; yerelden ulusala çıktığı yolculukta “farklılık getiren, değer yaratan ve örnek alınan” marka olarak bir hayli itibarlı içeriklere imzasını attı.


Kendi butik ve seçkin tasarımlarının yanı sıra global mutfak, mobilya ve tamamlayıcı aksesuar markalarıyla özgün birliktelikler yaratarak benzersizi yakalamayı başaran “Bodrum Mutfak Mobilya”, koleksiyonlarına artan talep üzerine sınırlarını genişletme kararı aldı.


Mutfak ve mobilya sektöründe hız devri

Mutfak ve mobilya tasarımında öncü, farklı, inovatif ve hızlı çözümlerini global pazara açan marka, bu yeni atılım sürecinde iletişim çalışmaları için Ajanda PR ile anlaştı.


“Üşenme, Erteleme, Vazgeçme” sacayağından oluşan manifestosuyla sektöre felsefi bir motivasyon da getiren markanın 2020 yılının son çeyreğinden itibaren Mutfak ve Mobilya tasarım/ uygulama pazarının Alfa ismi olması amaçlanıyor…


✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!
Önizle

Hiç yorum yok