Page Nav

HIDE

Grid

GRID_STYLE
FALSE
TRUE
HIDE_BLOG

Classic Header

{fbt_classic_header}

Top Ad

Son haberlerimiz:

latest

Tüm dünya lezzetlerine açılan kapı

Mutfaklardaki dijital devrimin kapılarını aralayan Thermomix bu yıl 50. yılını kutluyor. Thermomix Türkiye 50. yılına özel olarak tüketicile...

Tüm dünya lezzetlerine açılan kapı

Mutfaklardaki dijital devrimin kapılarını aralayan Thermomix bu yıl 50. yılını kutluyor. Thermomix Türkiye 50. yılına özel olarak tüketicilerini bir online platform ile tanıştırıyor: Cookidoo… 

Dünyanın her yerinden yaklaşık 50 binden fazla tarifi tek bir platformda toplayan Cookidoo kullanıcılarına lezzet şöleni yaşatıyor.

1961'de basit bir mikserle yola çıkıp 10 yıl içinde pişirme dünyasında devrim yaratan Vorwerk, entegre ısıtma işlevine sahip bir mutfak cihazı olan ilk Thermomix® modelini bir başarı hikayesine dönüştürdü. Bu ikonik ve hepsi bir arada hizmet sunan mutfak cihazı, tam 50 yıldır 70’ten fazla ülkede milyonlarca evde sihirli anlar yaratıyor. 

Thermomix® TM5 ile rehberli pişirme fonksiyonu da sunan dokunmatik ekranı hayatlarımıza giren Thermomix’in son yeniliklerinden biri olan Cookidoo’yu da 50.yılına özel olarak Türkiye’deki tüketicilerle buluşuyor.

“On binlerce tarifin yer aldığı bir lezzet kütüphanesi: Cookidoo”

Dijital çipleri sayesinde yüzlerce tarifi dijital bir ekrana taşıyan ve rehberli pişirme fonksiyonu sağlayan Thermomix, Cookidoo ile 50.000’den fazla tarifi tek bir platformda topluyor. 

Türkçe dil seçeneği de dahil olmak üzere 12 farklı dilde tarif seçeneğini bulunan cihazda 40 farklı ülke versiyonu yer alıyor.  Meksika’dan Singapur’a, Belçika’dan Arjantin’e birçok dünya lezzetinin bulunduğu Cookidoo tarif geliştiriciler tarafından denenmiş tarifleri içerdiği için daha önce hiç denemediğiniz bir yemeği bile en doğru şekilde yapmanıza yardımcı oluyor, sürdürülebilir lezzetleri ile başarı garantisi sunuyor. 

Thermomix’in çip bölümüne yerleştirilen ve wi-fi yönlendiricisi görevi gören Cook-Key® ile artık 50.000’den fazla tarifi ekranlarınızda görmek mümkün oluyor. Üstelik Cook-Key® satın alan kişiler ilk 12 ay ücretsiz Cookidoo üyeliği kazanıyor.

Cookidoo® kullanıcılara beğendiği tarifleri kaydetme, haftalık planlayıcı, alışveriş listesi gibi özellikleriyle kişiselleştirme imkânı sunuyor. Kullanıcıların daha önce pişirdiği yemekleri ve beğendiği yemekleri hafızasında tutarak da ilgi duyabileceği tarifleri öncelikli olarak tavsiye ediyor. 

✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!
Önizle

Hiç yorum yok