Page Nav

HIDE

Grid

GRID_STYLE
FALSE
TRUE
HIDE_BLOG

Classic Header

{fbt_classic_header}

Top Ad

Son haberlerimiz:

latest

İtalyan ekolü ile lezzet garantisi

De’Longhi Multigrill serisi, kullanıcılarına pişirmenin her aşamasında sunduğu rehber niteliğindeki dijital yönlendirmeleri ve akıllı uygula...

İtalyan ekolü ile lezzet garantisi

De’Longhi Multigrill serisi, kullanıcılarına pişirmenin her aşamasında sunduğu rehber niteliğindeki dijital yönlendirmeleri ve akıllı uygulamalarıyla her seferinde mükemmel sonuç vadediyor. 

İtalyan tasarımlarındaki estetik, performans ve kullanım kolaylığı ile kullanıcılarına ayrıcalıklı bir deneyim sunan De’Longhi, Multigrill Serisi’nde yer alan dijital yönlendirmeleri ile ızgara alanında bir ilke imza atıyor. Kullanıcılarına ızgara deneyimi sunan De’Longhi Multigrill’in akıllı uygulamaları; pişirmek istenilen gıdanın türüne ve miktarına göre en iyi plaka konumu, sıcaklık ve pişirme süresi ayarları konusunda tavsiyede bulunuyor, ızgarada her seferinde mükemmel sonuç vadediyor.

Dijital yönlendirmeler ile kullanımı son derecede kolay olan Multigrill uygulaması, her seferinde mükemmel sonuçlar için kullanıcılarına net talimatlar ve ipuçları sunarak, pişirmenin en hassas aşamalarının yönetilmesine yardım ediyor. Ayrıca De’Longi Recipe Book uygulaması ile denenebilecek bir dizi lezzetli yeni yemekle dolu bir tarif kitabı da kullanıcılara Appstore ve GooglePlay aracılığı ile sunuluyor.

Hem sağlıklı pişirme hem de temizlik kolaylığı 

Fayda ve fonksiyonelliği bir araya getiren De’Longhi Multigrill Serisinde, sağlıklı pişirme için tamamı çıkarılabilir ve bulaşık makinasında yıkanabilir plakalar kullanılıyor. En iyi burgerleri, paninileri pişirmek ve ızgarada lezzetli etler, balıklar ve sebzeler yapmak için üç pişirme fonksiyonu bulunuyor: ‘’Tost & panini, 180° tamamen açık ve Fırın ızgara. Ayrıca 180 derece açıldığında erişilen geniş pişirme yüzeyleri sayesinde açıldığında (37x46 cm’e kadar) iki kat alana ulaşarak kalabalık sofralar ideal bir boyuta geliyor.

İtalyan ekolü ile lezzet garantisiMultigrill Easy tost makineleri ile tarifleri özelleştirme

MultiGrill Easy, kullanıcıların zevkine göre tarifleri özelleştirme esnekliği ve en iyi pişirme sonucunu sunmak üzere tasarlandı. Bir tost makinesinden daha fazlasını bekleyen kullanıcılar için benzersiz tasarım ve yüksek kaliteli ürünler kullanarak üretilen Multigrill Easy serisi, çıkarılabilir, bulaşık makinesinde yıkanabilir döküm plakaları ve yağ tepsisi ile hem sağlıklı hem de pratik olarak kullanıcıların hayatını kolaylaştırıyor. Ayrıca ürün fonksiyonel tasarımı sayesinde dikey saklama imkânı da sunuyor.

✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!
Önizle

Hiç yorum yok