Page Nav

HIDE

Grid

GRID_STYLE
FALSE
TRUE
HIDE_BLOG

Classic Header

{fbt_classic_header}

Top Ad

Son haberlerimiz:

latest

Nostaljik mutfak gereci Havan, yeniden mutfaklarda

En eski mutfak gereçlerinden biri olan havanı modernize bir görünüme kavuşturarak yeniden mutfaklara girmesini sağlayan Taşev, sizi geçmişte...

Nostaljik mutfak gereci Havan, yeniden mutfaklarda

En eski mutfak gereçlerinden biri olan havanı modernize bir görünüme kavuşturarak yeniden mutfaklara girmesini sağlayan Taşev, sizi geçmişte yolculuğa çıkarıyor. 

Mermerin bakteri barındırmayan yapısı ile sofralara sağlık taşıyan Taşev havan ile yemekler lezzetinden ödün vermiyor. Koku tutmayan ve kolay temizlenebilir özelliği ile tercih sebebi olan Taşev mermer havan, portakal çiçeği, kar beyaz ve balköpüğü renk seçenekleri ile satışa sunuluyor.

Bakteri barındırmayan tek taş ürünü olan mermer, Taşev’in modern dokunuşlarla yeniden mutfaklara giriyor. 

Masif mermerden üretilen Taşev mermer havan, kolay temizlenebilir özelliği ile pratik çözümler sunuyor. En eski mutfak gereçlerinden biri olan havanı doğallığını bozmadan mutfaklarla buluşturan Taşev, aynı zamanda yemeklerin lezzetini koruyor. Portakal çiçeği, kar beyaz ve balköpüğü renk seçenekleriyle satışa sunulan Taşev mermer havan, koku tutmaması ve güç gerektirmeden kullanılır olmasıyla tercih sebebi oluyor. 

✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!
Önizle

Hiç yorum yok