Page Nav

HIDE

Grid

GRID_STYLE
FALSE
TRUE
HIDE_BLOG

Classic Header

{fbt_classic_header}

Top Ad

Son haberlerimiz:

latest

Pişir ile her evde bir şef olacak...

Pişir’de alışveriş derdi yok, yıkama derdi yok, kesme derdi yok! Pişir, Türkiye’de alışveriş ve yemek alışkanlıklarını değiştirmeye geliyor!...

Pişir ile her evde bir şef olacak...


Pişir’de alışveriş derdi yok, yıkama derdi yok, kesme derdi yok!

Pişir, Türkiye’de alışveriş ve yemek alışkanlıklarını değiştirmeye geliyor!

Türkiye’nin alışveriş ve yemek alışkanlıklarını değiştirecek, dünyada eşi benzeri olmayan yepyeni bir mobil uygulama hayata geçiyor. Yeni nesil evde yemek pişirme ve gıda alışverişi uygulaması “pişir” kullanıcılarına özenle seçilmiş malzemeleri yıkanmış, doğranmış ve pişirmeye hazır halde evde deneyimleme imkânı sunuyor.  “Aç, birleştir, pişir” sloganı ile yola çıkan marka, şehir insanın mutfakta geçireceği zamanı kısaltarak, gurme lezzetleri herkesin evinde pratik bir şekilde pişirebilmesini hedefliyor. Platform, bu hizmeti sunan Türkiye’nin ilk ve tek mobil uygulaması…  

Gastronomi sektöründe uzun yıllardır faaliyet gösteren Aralco Group, mutfak alışverişine saatlerini harcayan, her gün işten eve gelip ne pişireceğini düşünen ve günün yorgunluğu üzerine yemek pişirmekle zaman kaybetmek istemeyenlere “pişir” mobil uygulaması ile çözüm üretiyor. Taptaze malzemeleri; hijyen kurallarına uygun şekilde yıkanmış, kesilmiş ve doğranmış halde bir kutu içinde sunan “pişir”, kullanıcılarına evde keyifle pişirme deneyimi vaat ediyor. Kullanıcılar App Store ve Google Play’den indirilebilen “pişir” uygulamasından istedikleri yemeği sipariş verebiliyor.

Pişir ile her evde bir şef olacak...


“Aç, birleştir, pişir”

Yeni nesil evde yemek pişirme platformu “pişir”, az zamanda mutfakta mucizeler yaratmak isteyenler için hızlı, pratik, hesaplı ve lezzet garantili hizmet veriyor. Kullanıcılarına, “sen sadece aç, birleştir, pişir” mesajı veren uygulama ile pişir kullanıcıları birbirinden lezzetli ürünleri evlerinde pişirme deneyimi yaşayarak, kendilerini adeta bir şef gibi hissedecek.

Binlerce lezzet seçeneği 

Gurme market ürünlerinin de sipariş verilebileceği uygulamada, Türk ve dünya mutfağından yüzlerce seçenek yer alıyor. Meksika mutfağından İtalyan mutfağına, zeytinyağlılardan paella’ya kadar 100’ün üzerinde çeşit ile başlangıç yapan pişir’de hedef, binin üzerinde çeşit sunmak. Herkesin damak tadına uygun lezzetler bulabileceği pişir’in geniş yemek kategorisinde; çorba, atıştırmalık, garnitür, bowl, salata, makarna, et ve tavuk yemekleri, deniz mahsulleri ve Türk mutfağının seçkin lezzetleri de bulunuyor. 

Pişir ile her evde bir şef olacak...


“Bu hizmeti sunan Türkiye’nin ilk ve tek mobil uygulamasıyız”

Pişir’in evde yemek pişirmenin yepyeni bir deneyimi olduğunu belirten Aralco Group Kurucu Ortakları Arda Galin ve Alişan Yıldız, markanın hayata geçişini şöyle anlattı: “Biz Türk toplumu olarak halen evde yemek pişiren bir toplumuz. Yapılan araştırmalara göre İstanbul’da yapılan gıda harcamalarının yüzde 70’i evde tüketime harcanıyor. Kalan yüzde 30’u dışarıda yemeye harcanıyor fakat katma değerli harcama olduğu göz önünde bulundurulduğunda tüketilen gıdanın yüzde 80’inin evde tüketildiği rahatlıkla söyleyebiliriz. Biz de evde yemek pişirenlere yani hepimize nasıl daha fazla çeşit ve kolaylık sunarız diye yola çıktık. Önceki deneyimlerimiz de bize ışık tuttu. Biz ‘Yakın gelecekte kimse manava, markete giderek alışverişini yapmayacak ve evinde bu malzemeleri yıkayıp doğramakla uğraşmayacak’ diyoruz ve kullanıcılarımıza ürünlerimizi yıkanmış, doğranmış ve pişirmeye hazır halde sunuyoruz. Bu hizmeti sunan, Türkiye’nin ilk ve tek mobil uygulaması olmanın gururunu yaşıyoruz. İlk etapta İstanbul’da faaliyete başladık ancak kısa vade hedeflerimiz arasında tüm Türkiye’de faaliyet göstermek var.”

Porsiyona göre malzemeler iletiliyor

Pişir lezzet kutusundaki ürünler, kullanıcıların istediği porsiyona göre tartılmış ve pişmeye hazır şekilde teslim edilerek, mutfağımızdaki atılmaya ya da çürümeye mahkûm edilen gereksiz malzeme kullanımına da çözüm sunuyor. Pişir, kişiye özel porsiyonlara göre malzeme temini sağlandığı için fazla malzeme alımının ve kullanımının da önüne geçilmiş oluyor.

✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!
Önizle

Hiç yorum yok

Tanıtım Yazısı | Reklam Haber
Bumerang - Yazarkafe