Page Nav

HIDE

Grid

GRID_STYLE
FALSE
TRUE
HIDE_BLOG

Classic Header

{fbt_classic_header}

Top Ad

Son haberlerimiz:

latest

Bu kişilerin hijyen ve sağlık hassasiyeti daha yüksek

Türkiye’nin en sevilen markaları arasında yer alan Paşabahçe, Şişecam’ın dünyada ivmesi hızla artan hijyen ihtiyacı doğrultusunda geliştirdi...

Bu kişilerin hijyen ve sağlık hassasiyeti daha yüksek


Türkiye’nin en sevilen markaları arasında yer alan Paşabahçe, Şişecam’ın dünyada ivmesi hızla artan hijyen ihtiyacı doğrultusunda geliştirdiği, cam yüzeylerdeki virüs ve bakterilere karşı etkili V-Block Teknolojisi’ne sahip ürünlerinin zincir market satış rakamlarından yola çıkarak bir rapor hazırladı. Erkeklerin hijyen konusunda kadınlar kadar özenli ve bilinçli olduğunu gösteren rapora göre 35-49 yaş grubu kişilerin hijyen ve sağlık hassasiyeti daha yüksek. 

Şişecam’ın artan hijyen ihtiyacı doğrultusunda geliştirdiği, cam yüzeylerdeki virüs ve bakterilere karşı etkili V-Block özel kaplama teknolojisi ile üretilen Paşabahçe ürünleri tüketicilerin hayatında fark yaratmaya devam ediyor. Paşabahçe V-Block ürünlerinin satış rakamlarından yola çıkılarak hazırlanan rapor, hijyen konusundaki eğilimleri gözler önüne serdi.  

Rapora göre, konu cam ev eşyası olunca, özellikle mutfak ürünlerinde erkekler de kadınlar kadar bilinçli ve dikkatli... Paşabahçe V-Block ürünlerini satın alanların yüzde 47’si erkek, yüzde 53’ü ise kadınlardan oluşuyor. 35 ila 49 yaş grubu arasındaki bireylerin iç içe geçmiş iki kavram olan hijyen ve sağlık konusunda daha dikkatli olduğu verisi de raporda dikkat çeken diğer bir sonuç. Bunun yanı sıra 50-64 yaş grubu arasındaki bireyler de Paşabahçe V-Block ürünlerine yoğun ilgi gösteriyor.

Şişecam’ın cam yüzeylerdeki virüs ve bakterilere karşı etkili %100 yerli özel kaplama teknolojisi V-Block, Paşabahçe ürünleri ile tüketicilerin genel hijyen ihtiyacına çözüm sunuyor. Camın doğallığını ve saflığını yenilikçi bir hijyen teknolojisiyle buluşturan V-Block ürünleri, sağlığa öncelik verirken tasarımlarıyla da göze hitap ediyor. 

Üretim esnasında yüksek sıcaklıkta uygulanan kimyasal buhar biriktirme yöntemi ile ürünlerin üzerine uygulanan özel bir kaplama olan V-Block teknolojisine sahip ultra hijyen sağlayan Paşabahçe ürünleri, dünyanın ilk antimikrobiyal kaplamalı cam ev eşyası ürün grubu olma özelliğine sahip. V-Block teknolojisi evde, otelde, restoranda, kısacası hayata karışılan her yerde hijyene yönelik kaygılara son verirken, özel formülü ve uygulama tekniği sayesinde kullanım ömrü boyunca aktif kalarak 7/24 hijyen sağlıyor. 

Paşabahçe’nin sevilen ürün serileri V-Block teknolojisi ile buluşuyor

Paşabahçe’nin Iconic, Allegra, Aida, Casablanca ve Timeless gibi çok sevilen serilerine uygulanan V- Block ürün portföyü su, çay bardakları, çay tabağı, kulplu bardaklar, kaseler gibi birçok kategoriden oluşuyor. V-Block ürünleri, sevdiklerini virüs ve bakterilerden korumak isteyenlere büyük bir konfor sağlıyor.

✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!
Önizle

Hiç yorum yok