Page Nav

HIDE

Grid

GRID_STYLE
FALSE
TRUE
HIDE_BLOG

Classic Header

{fbt_classic_header}

Top Ad

Son haberlerimiz:

latest

Hem kullanışlı hem şık: LAV Tokyo Salata Kâsesi

Sofralara ve sohbetlere renk getiren LAV, şık ve kullanışlı tasarımlarıyla yaratıcı sunumların en büyük destekçisi oluyor.  Şimdi de farklı ...

Hem kullanışlı hem şık: LAV Tokyo Salata Kâsesi


Sofralara ve sohbetlere renk getiren LAV, şık ve kullanışlı tasarımlarıyla yaratıcı sunumların en büyük destekçisi oluyor. 

Şimdi de farklı kullanımlara uygun, çok amaçlı LAV Tokyo Salata Kâsesi geniş hacmi ve şık tasarımıyla sofraların vazgeçilmezi olmaya aday. 

Küçük anları büyük mutluluklara dönüştüren LAV, piyasaya sunduğu ürünlerde kullanıcılarının ihtiyaçlarını ve taleplerini göz önünde bulunduruyor. Bu doğrultuda piyasaya sunduğu LAV Tokyo Salata Kâsesi, hem salatalar için hem makarna gibi yemek sunumları için hem de patlamış mısır ve cips gibi atıştırmalıklar için ideal bir ürün.

Geniş ürün yelpazesiyle sofralarda her zaman yerini alan LAV, çok yönlü kullanıma uygun yeni ürünüyle kullanıcılarının beğenisini kazanmayı hedefliyor. Şıklığıyla ve kullanışlılığıyla beklentileri aşacak LAV Tokyo Salata Kâsesi, salatadan makarnaya, atıştırmalıktan meyve servisine kadar pek çok amaca hizmet edebiliyor. Sofraların ortasında başrolü kapacak Tokyo Salata Kâsesi, her evin olmazsa olmazı olacak

Çok yönlü kullanımının yanı sıra tasarımıyla da göz kamaştıran LAV Tokyo Salata Kâsesi, sade şıklığı ve kenarlarındaki çizgi desenleriyle sofraları süslüyor. Geniş ve yatay formu, 94 mm yüksekliği ve 2600 cc’lik geniş iç hacmiyle sunumların kurtarıcısı olmayı başarıyor. 

✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!
Önizle

Hiç yorum yok