Page Nav

HIDE

Grid

GRID_STYLE
FALSE
TRUE
HIDE_BLOG

Classic Header

{fbt_classic_header}

Top Ad

Son haberlerimiz:

latest

Sofra sunumlarının yardımcısı: Taşev Dönen Servis Tabağı

Kalabalık sofra sunumlarını kolaylaştırmanın en şık yolunu sunan Taşev Artagas Dönen Servis Tabağı, farklı lezzetleri tek tabakta buluşturuy...

Sofra sunumlarının yardımcısı: Taşev Dönen Servis Tabağı
Kalabalık sofra sunumlarını kolaylaştırmanın en şık yolunu sunan Taşev Artagas Dönen Servis Tabağı, farklı lezzetleri tek tabakta buluşturuyor.   

Arduaz yüzeyi ve özel mekanizması sayesinde 360 derece dönebilen Taşev Artagas servis tabağı, sofra sunumlarına farklı bir ayrıcalık kazandırıyor. Sofra düzeni oluşturmada en büyük yardımcılarından olan Taşev Artagas servis tabağı, göz yoran sofra sunumlarına son veriyor.    

Sofra düzeni oluşturmada en büyük yardımcı olan Taşev Artagas servis tabağı, kalabalık buluşmalarının kurtarıcısı oluyor.   

Aynı anda birden fazla ürünü herkesin ulaşabileceği şekilde sunan Taşev Artagas servis tabağı, pasta, pizza, meyve ve peynir sunumlarını keyifli hale getiriyor. Sofra sunumlarında ayrıcalığı yaşatan Taşev Artagas servis tabağı, daha fazla tabak yerine tek tabakta sunum kolaylığı sunuyor. 

Arduaz yüzeyi ve özel mekanizması sayesinde 360 derece dönebilen Taşev Artagas servis tabağı, sade sunumlara şıklık kazandırıyor.  
   
✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!
Önizle

Hiç yorum yok