Page Nav

HIDE

Grid

GRID_STYLE
FALSE
TRUE
HIDE_BLOG

Classic Header

{fbt_classic_header}

Top Ad

Son haberlerimiz:

latest

En riskli yemekleri bile güvenle pişiren tencere seti

Mutfağınızdaki tüm pişirme ihtiyaçlarını tek bir sette toplayan Taşev, Scarlett Küre granit tencere seti ile mutfaklara şıklık kazandırıyor....

En riskli yemekleri bile güvenle pişiren tencere seti


Mutfağınızdaki tüm pişirme ihtiyaçlarını tek bir sette toplayan Taşev, Scarlett Küre granit tencere seti ile mutfaklara şıklık kazandırıyor. 

Farklı boyutlarda 3 tencere ve 1 tavadan oluşan Taşev , Scarlett Küre modeli ile özellikle çekirdek ailelerin vazgeçilmez tercihi oluyor. Yanmaz ve yapışmaz özelliği ile en riskli yemekleri dahi güvenle pişirmenizi sağlayan Taşev’in Scarlett Küre granit tencere seti, kırmızı ve siyah renkleriyle kullanıcılarının beğenisine sunuluyor. 

Demlikten bardağa tavadan tabağa kadar birçok ürünü satışa sunan Taşev, Scarlett Küre granit tencere setini kullanıcılarının beğenisine sunuyor. 

Sağlam ve dayanıklı yapısıyla tercih sebebi olan Taşev Scarlett Küre granit tencere seti, yemeklerinizi en lezzetli şekilde yapmanızı sağlıyor. Yanmaz ve yapışmaz özelliği ile güven tazeleyen Taşev Scarlett Küre granit tencere seti, mutfak ürünlerini yenilemek ve çeyiz alışverişi yapmak isteyenlere alternatif oluyor. 

3 farklı boyutlu tenceresi ve 1 adet tavadan oluşan Taşev Scarlett Küre, siyah ve kırmızı renk seçeneği ile satışa sunuluyor. 

✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!
Önizle

Hiç yorum yok