Page Nav

HIDE

Grid

GRID_STYLE
FALSE
TRUE
HIDE_BLOG

Classic Header

{fbt_classic_header}

Top Ad

Son haberlerimiz:

latest

Geleneksel Urfa lezzetleri

Güneydoğu mutfağında başı çeken, ciğer, dalak ve yürek kebapları; 32 senedir Şanlıurfa’da hizmet veren Dedecan’ın tüm şubelerinde aynı stand...

Geleneksel Urfa lezzetleri


Güneydoğu mutfağında başı çeken, ciğer, dalak ve yürek kebapları; 32 senedir Şanlıurfa’da hizmet veren Dedecan’ın tüm şubelerinde aynı standart lezzetle sunuluyor

Tüm malzemelerin Güneydoğu yöresinden geldiği, Urfa’nın acı biberi ile şenlendirilen Dedecan sofralarında; ciğer, dalak ve yürek kebapları, terbiyeli ve terbiyesiz alternatifleri ile kebap severlerin gönlünü fethediyor.

Geleneksel sunumuyla servis edilen kebapların tadının, damağınızda kalacağını garanti eden Dedecan; kebaplara eşlik eden malzemelerin en tazesini ve en lezzetlisini de sofralarına ekliyor.

Eşlikçilerin iştah açan nefasetleri ile adeta bir ziyafet sofrasına konuk olan Dedecan müdavimleri,  kebap öncesi çorba, lahmacun veya içli köfte ile de başlangıç yaparak, son vuruşu kebapla tamamlamayı seviyorlar.  Bir kere deneyenlerin vazgeçemediği Dedecan kebapları, 32 senedir kalitesinden ödün vermeden, aynı lezzetle misafirlerine güler yüzlü ve özenli hizmetini sürdürüyor.

Geleneksel Urfa lezzetleri


Şanlıurfa Merkez, İstanbul Ataşehir,  Ankara Çukurambar ve Kayseri Talas’da hizmet veren Dedecan şubelerinde kebap alternatiflerinin dışında odun fırını lezzetleri de dikkat çekiyor.

Güneydoğu mutfağının geleneksel lezzetlerini korumak ve devam ettirmek için büyük bir disiplin ve heyecan ile yola çıkan Dedecan; Şanlıurfa yemek kültürünü ve sofra zenginliğini en iyi şekliyle yansıtmaya devam ediyor.

32 sene önce Şanlıurfa’da tarihi bir binada başlayan Güneydoğu yemek kültürü serüveni; Ankara, Kayseri ve İstanbul’da aynı özen ve heyecanla devam ediyor. Tüm mutfak ekibinin Urfa’lı şeflerden oluştuğu, kullanılan ürünlerin yörenin en iyi yetiştiricilerinden özel olarak seçildiği Dedecan; aslını korumaya devam eden ender işletmelerden.

✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!
Önizle

Hiç yorum yok