Page Nav

HIDE

Grid

GRID_STYLE
FALSE
TRUE
HIDE_BLOG

Classic Header

{fbt_classic_header}

Top Ad

Son haberlerimiz:

latest

Şık ve konforlu açık hava mutfakları

Güneşin tabiatın renklerini beslediği bu mevsimde daralan yaşam alanlarımızı genişleterek ruhumuzu da doyurmanın vakti geldi.  Bahçe, teras,...

Şık ve Konforlu Açık Hava Mutfakları

Güneşin tabiatın renklerini beslediği bu mevsimde daralan yaşam alanlarımızı genişleterek ruhumuzu da doyurmanın vakti geldi. 

Bahçe, teras, veranda ve havuz başı gibi alanlarda özlediğimiz açık hava keyfini yaşayabilmek için mutfakları özgürleştiren Bodrum Mutfak Mobilya, birbirinden farklı modelleri ile açık havada yemek hazırlamanın ve hayatı yeniden yorumlamanın tadını yaşatıyor. Mutfağınızı istediğiniz alana taşıyan Bodrum Mutfak Mobilya’nın Bodrum Marine, Aqua Yat Mutfak ve Kameriye mutfak modelleri sayesinde kullanıcılar lezzetli yemekler yaparken misafirleri ile paylaşım ve sohbet saatleri artırıyor. Bodrum Marine, Aqua Yat Mutfak ve Kameriye mutfak modelleri ile açık hava etkinlikleri, daha keyifli ve ev sahibinin kesintisiz katılımı ile konforlu bir hale geliyor.

Şık ve Konforlu Açık Hava Mutfakları


Doğaya yakın olma, sevdiklerimizle açık havada buluşabilme fikrini rahatlıkla hayata geçiren mutfaklar yeni dönemin vazgeçilmez konforunu sunuyor. Misafir ağırlamaları, tadım günleri ve workshoplara eşlik eden Bodrum Mutfak Mobilya’nın açık hava mutfak modelleri, hayallerin sınırını zorluyor.

Bahçe, teras, veranda ve havuz başı gibi alanlarda kullanılan Bodrum Mutfak Mobilya’nın Bodrum Marine, Aqua Yat Mutfak ve Kameriye Mutfak modelleri ailelerin ve dostların buluşma noktası oluyor. Modüler ve hareketli ürünleriyle her alana taşınabilen mutfak modelleri, evyesinden akrilik tezgâhına, tercihe bağlı pişirme ünitelerine kadar tamamı açık hava kullanımına uygun.

Şık ve Konforlu Açık Hava Mutfakları


Yeni normal düzenden ilham alınarak tasarlanan Bodrum Marine Mutfak, keyif odaklı kurguları başrole taşıyan samimi, rahat ve doğa ile geçirilen vakitlerin, tebessümle anılacak sohbetlerin vazgeçilmez dekoru oluyor. Bodrum'un engin denizinden ilham alınarak tasarlanan tekne modelli Aqua Yat Mutfak ise hayal gücünün sınırlarını zorluyor. Işığı yansıtan, az, öz ve iz temalarını beyazın tüm gücüyle sergileyen Kameriye Mutfak modeli, yaşam alanınıza en kullanışlı şekilde özel olarak dizayn ediliyor.

✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!
Önizle

Hiç yorum yok