Page Nav

HIDE

Grid

GRID_STYLE
FALSE
TRUE
HIDE_BLOG

Classic Header

{fbt_classic_header}

Top Ad

Son haberlerimiz:

latest

Zarafeti sofralara taşıyan imza koleksiyon

Yeme-içme deneyimini mükemmelleştirmek amacıyla, farklı ihtiyaçlara uygun kişiselleştirilmiş ürün ve çözümler sunan Bonna, sunum keyfine 12 ...

Zarafeti sofralara taşıyan imza koleksiyon
Yeme-içme deneyimini mükemmelleştirmek amacıyla, farklı ihtiyaçlara uygun kişiselleştirilmiş ürün ve çözümler sunan Bonna, sunum keyfine 12 parçadan oluşan koleksiyonu Neat ile farklı bir yorum getiriyor. 

Küçük bir seramik atölyesi olarak 1983’te faaliyete başlayan Kar Porselen’in çatısı altında yer alan Bonna, sofrasında zarafeti ve kaliteyi bir arada sunmak isteyen şeflerin karşısına özel seçimlerle çıkıyor. Beyazın asaleti ve şıklığı ile sadeliğinin buluştuğu, 12 parçadan oluşan Neat Koleksiyonu, sofra deneyimini bir üst seviyeye taşıyor. 

Zengin ürün gamı ve premium ürün kalitesi ile Horeca dünyasında köklü bir yer edinen Bonna’nın, yalın ve zamansız çizgilerle tasarladığı koleksiyonu Neat, markanın imza koleksiyonları arasında yerini alıyor.

Zarafeti sofralara taşıyan imza koleksiyon

Yaratıcılığına tasarımın her alanında hayat veren deneyimli tasarım ekibiyle Bonna, gözbebeği koleksiyonlarından Neat’in her bir parçası ile sofralarda iz bırakıyor. Kusursuz çizgileri ile ön plana çıkan koleksiyon, yemeğin lezzeti kadar sunuma da önem veren yaratıcı şefler için misafirlerine sunacağı eşsiz bir sofra deneyimi oluşturuyor. 

Dünyaca ünlü tasarımcıların imzasını taşıyor

İnovatif ve zanaatkar geçmişinden beslenen Bonna’nın imza koleksiyonu Neat, sektörde tasarım denince akla ilk gelenler arasında yerini alıyor. Markanın ulusal ve uluslararası platformlarda yer edinmiş önemli tasarımcıları tarafından hazırlanan Neat, sade ve kusursuz çizgileri ile sofralarda göz alıyor. Yeme-içme deneyimini mükemmelleştirmek amacıyla, farklı ihtiyaçlara uygun kişiselleştirilmiş ürün ve çözümler sunan Bonna’nın, sıra dışı tasarımlarıyla ezber bozan tasarımcılarının elinden çıkan Neat Koleksiyonu Horeca sektörünün vazgeçilmezlerinden biri olarak anılıyor.  

Zarafeti sofralara taşıyan imza koleksiyon

Bonna, ürünlerini tasarlarken duygusal faydaya odaklanarak yemekten alınan hazzı, sunumun zarafeti ile harmanlamayı hedefliyor. Yenilikçi ve cesur tasarım ekibinin yaratıcı yorumlarıyla ortaya çıkan Neat ile yemekteki renklerin, dokuların ve şekillerin etkisi daha da çekici hale geliyor. 

Bonna Hakkında;

1983’te küçük bir seramik atölyesi olarak faaliyetlerine başlayan Kar Porselen’in hayata geçirdiği HoReCa markası Bonna, 2014 yılından bu yana otel, restoran ve kafe sektörüne yenilikçi çözümler sunuyor. Yerli ve yabancı tasarımcıların imzasını taşıyan ürün koleksiyonlarını kullanıcılara sunan marka, geniş bir ürün gamına sahip. Bonna, bugün 6 kıtada 89 ülkeye ürün ihracatı yaparken, farklı otel restoran ve kafelerde yeme-içme deneyimini mükemmelleştirmek amacıyla, farklı ihtiyaçlara uygun kişiselleştirilmiş ürün ve çözümler sunarak, kusursuz sofralar yaratıyor. Bonna kullanıcılarına “her defasında en mükemmel sunum” vaat ediyor. Bonna, Kocaeli Çayırova ve Bilecik Pazaryeri bölgelerinde bulunan 2 tesisiyle yıllık toplam 40 milyon parça üzerinde üretim gerçekleştiriyor.

✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!
Önizle

Hiç yorum yok