Page Nav

HIDE

Grid

GRID_STYLE
FALSE
TRUE
HIDE_BLOG

Classic Header

{fbt_classic_header}

Top Ad

Son haberlerimiz:

latest

Hayatın merkezine kusursuz bir dokunuş

Creavit Esse mutfak eviyesi, seramiğin tüm doğallığını evlerimizdeki yaşamın merkezi olan mutfaklarımıza getirmenin yanı sıra, estetik çizgi...

Hayatın merkezine kusursuz bir dokunuş

Creavit Esse mutfak eviyesi, seramiğin tüm doğallığını evlerimizdeki yaşamın merkezi olan mutfaklarımıza getirmenin yanı sıra, estetik çizgileri ve tüm tezgahlara uyumlu yapısıyla mutfaklara mükemmel bir son dokunuş yapıyor. 

Kullanıcı hassasiyetleri düşünülerek özenle tasarlanan Esse eviyesi, mutfak tezgahı ile mükemmel formda bütünleşiyor. Derin iç haznesi, dayanıklı, sağlam yapısı ve 61, 76, 84 cm’lik farklı ölçü seçenekleriyle mutfak tezgahına kusursuz bir estetik katıyor.

Kusursuz Rafine Bir Atmosfer 

Esse eviye, köşeli hatları ve yalın tasarımıyla mutfakta hayal edilen atmosferi yakalamanıza imkân sağlamasının yanı sıra tüm tezgâhlara uyum sağlamasıyla da işini şansa bırakmıyor. Son dönemlerin mutfak trendlerinden hareketle oluşturulan Esse, sahip olduğu derin iç haznesi sayesinde suyun dışarı sıçramasının önüne geçerek konforlu bir kullanım da vadediyor.  

Hayatın merkezine kusursuz bir dokunuş

Mükemmel Kullanıcı Deneyimi İçin Tasarlandı

%100 doğal yüzeyi, estetik görünümü ile mutfaklar için hijyenik çözüm sunan Esse mutfak eviyesi, dayanıklı yapısı sayesinde temizlik malzemelerinin yarattığı aşınma ve deformasyonlarına karşı yüksek dayanıklılık gösteriyor. Seramiğin sıcağa dayanıklı ürün yapısının avantajını da yüzeylerinde taşıyan Esse eviye, sıcak tava-tencere şoklarına karşı dayanıklı yapısıyla uzun süreli kullanım sağlıyor.

✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!
Önizle

Hiç yorum yok