Page Nav

HIDE

Grid

GRID_STYLE
FALSE
TRUE
HIDE_BLOG

Classic Header

{fbt_classic_header}

Top Ad

Son haberlerimiz:

latest

El değmemiş hamurlarla lezzetli yiyecekler

Türk mutfağının vazgeçilmez lezzetlerinden biri de hamur işi. Ana yemeklerin, kahvaltıların, beş çaylarının, ikramların olmazsa olmazı, her ...

El değmemiş hamurlarla lezzetli yiyecekler


Türk mutfağının vazgeçilmez lezzetlerinden biri de hamur işi. Ana yemeklerin, kahvaltıların, beş çaylarının, ikramların olmazsa olmazı, her daim iştah kabartan bu yiyeceklerin yapımı zahmetli gözükse de aslında pratik ve bir o kadarda sağlıklı olabilir. 

Yemek yapma alışkanlıklarını değiştirecek güçteki mutfak aleti Thermomix®, yeni modeli TM6’nın sürekli yenilenen modları, daha büyük ve dokunmatik ekranıyla tek cihazda 20’den fazla mutfak aletini bir arada sunmaya devam ediyor. Başında beklemeden sadece birkaç dakikada öğütüyor, hamuru yoğuruyor, onlarca hamur işini zahmetsizce hazırlayıp sıcacık sofralara koyuyor.

Thermomix® TM6, öğütme, doğrama, karıştırma, hamur yoğurma, yavaş karıştırarak pişirme, çırpma, parçalayarak karıştırma, buharda pişirme, pişirme, tartma, kontrollü ısıtma, emülsiyon gibi fonksiyonlarıyla kolay yemek pişirmenizde ve her zaman mükemmel sonuçlar almanızda mutfaktaki en büyük destekçiniz.

El değmemiş hamurlarla lezzetli yiyecekler

Thermomix® TM6’da bulunan öğütme fonksiyonu buğday, nohut, pirinç gibi malzemeleri birkaç saniye içinde öğütüyor, ortaya çıkan ev yapımı el değmemiş unu aynı kapta özel hız ayarı sayesinde çok kısa bir sürede yoğurup hamur haline getiriyor. Mayalı mayasız ekmek çeşitlerinden mantı, pide, gözleme ve lahmacuna, yufkalı rulo köfteden milföy böreği ve tatlısına kadar Türk ve dünya mutfağına ait hamur işlerini pratikleştiriyor.

El değmemiş hamurlarla lezzetli yiyecekler


TM6 ile zamanı en iyi şekilde değerlendirmek mümkün 

TM6 ile hiç yemek yapmayı bilmeyenler bile harika tarifler elde ediyor. Büyük ve dokunmatik ekranına direk entegre olan wi-fi ile Cookidoo’ya dolayısıyla dünyadan 60.000’den fazla tarife erişiliyor. Üstelik evde zamanı olmayanlar, çalışanlar başında beklemeden sofraya birkaç çeşit birden yemek koyabiliyor. Aynı zamanda koleksiyon veya alışveriş listesi oluşturup haftalık planlayıcı kullanılarak ne zaman hangi yemeğin yapılacağı günler öncesinden belirleniyor.

✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!
Önizle

Hiç yorum yok