Page Nav

HIDE

Grid

GRID_STYLE
FALSE
TRUE
HIDE_BLOG

Classic Header

{fbt_classic_header}

Top Ad

Son haberlerimiz:

latest

Zaman geçirmeye doyamayacağınız mutfak

Mutfak dekorasyonun vazgeçilmez renklerinden olan krem, Bodrum Mutfak Mobilya’nın İnci modelinde göz kamaştırıcı bir görünüme kavuşuyor. Adı...

Zaman geçirmeye doyamayacağınız mutfak

Mutfak dekorasyonun vazgeçilmez renklerinden olan krem, Bodrum Mutfak Mobilya’nın İnci modelinde göz kamaştırıcı bir görünüme kavuşuyor. Adını tasarımdaki renk tonlarından alan Bodrum Mutfak Mobilya’nın İnci’si, country tarzı ve iç organizasyondaki modern çözüm önerileriyle her yaşa hitap ediyor. Eğimli davlumbaz giydirmesi, ekmeklik ünitesi ve saray kapak gibi özellikleriyle ön plana çıkan Bodrum Mutfak Mobilya’nın İnci modeli, ince düşünülmüş detaylarıyla kendisine hayran bıraktırıyor.

Birbirinden özel ve dekoratif tasarımlara sahip Bodrum Mutfak Mobilya, krem renginin zarifliğini ve ferahlığını yansıtan İnci mutfak modelini tasarladı. 

Zaman geçirmeye doyamayacağınız mutfak

Geleneksel ve modern detayların buluştuğu Bodrum Mutfak Mobilya’nın İnci mutfak modeli, country tarzın hâkim olduğu modern dokunuşlar ile mutfakta geçirilen zamanı en keyifli hale getiriyor. Dekorasyona uyum sağlayan eğimli davlumbaz giydirmesi ile kusursuzluğu yakalayan Bodrum Mutfak Mobilya’nın İnci modeli, yaratıcı çözümleriyle mutfağınız zaman geçirmeye doyamayacağınız bir mekâna dönüşüyor.

Ekmekleri kesmeye yarayan tabla ile tasarlanan ekmeklik dolabı sayesinde mekândan tasarruf sağlayan İnci mutfak modeli, saray kapak özelliğiyle ön plana çıkıyor. 

✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!
Önizle

Hiç yorum yok