Page Nav

HIDE

Grid

GRID_STYLE
FALSE
TRUE
HIDE_BLOG

Classic Header

{fbt_classic_header}

Top Ad

Son haberlerimiz:

latest

Hayatın güzelliğini paylaşmaya davet ediyor

Paşabahçe, zarif ve şık tasarımlarıyla dikkat çeken içecek ürün grubuyla yepyeni bir kampanyaya imza atıyor. Paşabahçe bardak koleksiyonları...

Hayatın güzelliğini paylaşmaya davet ediyor


Paşabahçe, zarif ve şık tasarımlarıyla dikkat çeken içecek ürün grubuyla yepyeni bir kampanyaya imza atıyor. Paşabahçe bardak koleksiyonları hem içecek keyfini artırıyor hem de sunumlara şıklık katıyor.

Sağlığı, lezzeti, yaratıcılığı kısacası hayatın tüm güzelliklerini paylaşın diyen Paşabahçe, bardak koleksiyonları ile içecek keyfine keyif katarken sunumların da vazgeçilmezi oluyor.

Paşabahçe, yeni kampanyası ile ferahlatıcı, serinletici ve sağlıklı tüm soğuk içeceklerin keyfini, o içeceğe uygun bardaklarıyla ikiye katlamayı hedefliyor. Aynı zamanda yaratıcı olmak ve ilginç kullanımlar denemek konusunda tüketicilerine ilham veren Paşabahçe, farklı serilerdeki ürünleriyle dekorasyon, tatlı sunumu, davet masaları gibi birçok değişik fonksiyonda kullanım imkanı sunuyor.

Hayatın güzelliğini paylaşmaya davet ediyor


Günümüz trendlerini yakından takip eden Paşabahçe’nin, zarif ve şık tasarımlarıyla dikkat çeken Elysia, Leafy, Hill ve Timeless koleksiyonlarının farklı boylardaki bardakları en favori ürünler arasında yer alıyor. 

Paşabahçe, Eylül ayı boyunca dijital kanallarda ve mağaza içinde gerçekleşecek içecek ürün grubu kampanyası ile tüketicileri hayatın güzelliğini paylaşmaya davet ediyor.

✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!
Önizle

Hiç yorum yok