Page Nav

HIDE

Grid

GRID_STYLE
FALSE
TRUE
HIDE_BLOG

Classic Header

{fbt_classic_header}

Top Ad

Son haberlerimiz:

latest

Mutfağınızın tüm ihtiyacı tek bir seride

En lezzetli yemekleri pişirmede yardımcınız Bambum Glory Kırmızı Serisi, sağladığı kullanım kolaylığı ile her zaman elinizin altında oluyor....

Mutfağınızın tüm ihtiyacı tek bir seride

En lezzetli yemekleri pişirmede yardımcınız Bambum Glory Kırmızı Serisi, sağladığı kullanım kolaylığı ile her zaman elinizin altında oluyor. 

Minik pişirme ihtiyaçlarınız için sahan seti, evde steakshouse lezzeti yaşatacağınız grill tava ve her ihtiyacınızı karşılayacak 3 parça tava setini içinde bulunduran Bambum Glory Kırmızı Serisi, döküm alüminyum yapısı ve PFOA içermeyen kaplamasıyla güven veriyor.

Fonksiyonel ve dayanıklı ürünleri ile yemek yapmayı keyifli hale getiren Bambum, Glory Kırmızı Serisini satışa sundu.

Mutfağınızın tüm ihtiyacı tek bir seride

3 parça tava seti, sahan seti ve grill tavadan oluşan Bambum Glory Kırmızı Serisi, şık duruşuyla mutfağınıza uyum sağlıyor.20, 24 ve 28 cm boyutlarıyla satışa sunulan Bambum Glory Tava Seti, dilerseniz yumurta dilerseniz balık kızartmada yardımcı oluyor. 

Minik pişirme ihtiyaçlarınız için birebir tasarlanan Bambum Glory Sahan Seti ise, dayanıklı ve kaliteli yapısıyla uzun yıllar mutfağınızın baş tacı oluyor.  Glory Grill Tava da etleri kolayca mühürlemenizi sağlayarak evinizde mükemmel bir steakhouse lezzeti yaşatıyor.

✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!
Önizle

Hiç yorum yok