Page Nav

HIDE

Grid

GRID_STYLE
FALSE
TRUE
HIDE_BLOG

Classic Header

{fbt_classic_header}

Top Ad

Son haberlerimiz:

latest

Eviye ve lavabo altlarına özel çözümler

Ürün ve çözümlerini geliştirirken mekanların ve kullanıcıların ihtiyaçlarını göz önünde bulunduran Häfele, genellikle atıl bırakıldığı için ...

Ürün ve çözümlerini geliştirirken mekanların ve kullanıcıların ihtiyaçlarını göz önünde bulunduran Häfele, genellikle atıl bırakıldığı için kullanılamayan eviye ve lavabo altlarına özel çözümleriyle bu alanları daha işlevsel hale getiriyor.

Mobilya aksesuar ve donanımları alanında 90 yılı aşan tecrübesiyle hizmet veren Häfele, mekanların ve kullanıcıların ihtiyaçlarına göre tasarlayıp geliştirdiği ürünlerle dikkat çekiyor.

Evlerin ve mobilyaların her metrekaresini akılcı çözümlerle verimli depolama ve kullanım alanlarına dönüştüren Häfele’nin çözümleri geniş ürün gamı ve renk çeşitliliği sayesinde farklı zevklere ve bütçelere de hitap edebiliyor.

Eviye ve lavabo altları artık daha işlevsel
Mutfaklarda eviye, banyolarda ise lavabo altlarında yer alan mobilyalarda genellikle kör çekmeceler olur. Häfele, Moovit U tipi çekmece sistemiyle öncelikle bu boş alanı kullanışlı hale getiriyor. Ayrıca bu çekmecenin içinin daha düzenli kullanılması için organizasyon sistemleri de Häfele’de mevcut.Yine eviye kasasının daralttığı dolapların içini Häfele’nin ipli ve raylı çöp kutuları veya temizlik üniteleri ile işlevsel hale getirmek çok kolay.

Özellikle banyoda bulundurulan kişisel bakım ürünleri için çekmece içi seperatörlü ve kapaklı çözümler de hem kişisel bakım yaparken ürün aramakla geçen zamanı azaltıyor hem de hepsini bir arada göreceğiniz için doğru seçim yapmanıza yardımcı oluyor.

Gelin Häfele’nin eviye ve lavabo altlarına özel işlevsel ve konforlu çözümlerini yakından inceleyelim.

Kör Kapak Yerine Kullanışlı Bir Çekmece
Mutfak ve banyolarda genellikle kör kapak olarak bırakılıp kullanılmayan alanlar için U şeklinde tasarlanan Moovit MX Çekmece, bu alanları verimli bir depolama alanına dönüştürüyor. Çekmece içi organizasyon sistemleriyle içini de düzenli bir şekilde kullanabileceğiniz çekmecenin bordürlü seçeneği de mevcut. Üstelik tüm Häfele mekanizmaları gibi yavaş ve sessiz kapanıyor.

Tüm Temizlik Ürünleriniz Bir Arada
İster sabit ister taşınabilir temizlik sepetlerini hem mutfakta hem banyoda değerlendirebilirsiniz. Temizlik ürünlerinizi bir arada tutmanın yanında raylı olma özellikleriyle de bu ürünlere kolayca ulaşmanızı sağlarlar. Portero Temizlik Sepetitaşınabilme ve bulaşık makinesinde yıkanabilme özellikleriyle mutfak ve banyonuzda favori ürünü olmaya aday. Max Deterjanlık ise beyaz ve siyah renk seçenekleriyle satışta.

Çöp Kutusu Deyip Geçmeyin
Eviye altlarında yer alan derin çekmeceler veya dolaplar için Häfele’nin her bütçeye uyan ve farklı renklerde çöp kutuları da mevcut. İpli veya raylı sistemler kapak ile birlikte otomatik açılırken ayrıca geri dönüşüm atıklarınızı ayrıştırmanız için farklı çözümler de mevcut.
City II ve Fix çöp kutuları ipli sistemle kapağa takılarak kapakla birlikte otomatik açılan ekonomik çözümlerden.

Bravo ve Clever raylı sistemle çalışıyor ve farklı renk seçenekleri mevcut.
Derin çekmecelerde kullanıma uygun Mix ve One2Four’u ise çöp atıklarının dışında, geri dönüşüm atıklarını ayrıştırmak veya farklı organizasyonlar için tercih edebilirsiniz.

Çekmece İçi Organizasyon Sistemleri
Hem mutfakta hem banyoda ister kişisel bakım ürünlerinizi isterseniz de temizlik ürünlerinizi ayrıştırıp düzenli tutabileceğiniz farklı çözümler yine Häfele’den geliyor.
Beyaz, siyah ve gri renk seçeneğiyle farklı mekan ve mobilyalara uyum sağlayabilen pratik Easy Flex’in genişliği ve derinliği ayarlanabiliyor. Kauçuk pabuçları sayesinde çekmece açıldığında kaymayan Easy Flex bulaşık makinesinde de yıkanabiliyor.

Eviye altı Moovit MX çekmecenin içine özel tasarlanan Magic Box sığ bir çekmeceyi bile en işlevsel şekilde kullanmanıza yardım ediyor.

Hem sığ hem derin çekmeceler için ayrı seçenekleri bulunan Woody ise özellikle makyaj malzemeleri, pamuk, saç kurutma makinesi gibi özel eşyalarını bir arada düzenli tutmak isteyenler için. İhtiyaca özel farklı modellerde satın alınabilen Woody ahşap dokusu ve siyah rengiyle hem banyo hem yatak odaları için şık bir organizasyon çözümü.
Cosy ise beyaz ve antrasit renk seçenekleriyle banyo çekmecelerinin içlerini düzenleyen farklı bir çözüm. Kapaklı kutuları sayesinde ürünlerinizi hijyenik bir şekilde saklayabilirsiniz.

✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!
Önizle

Hiç yorum yok