Page Nav

HIDE

Grid

GRID_STYLE
FALSE
TRUE
HIDE_BLOG

Classic Header

{fbt_classic_header}

Top Ad

Son haberlerimiz:

latest

Sebzelerin doğal lezzetini ve çeşitliliğini ön plana çıkarın

Thermomix TM6, sebzelerin doğal lezzetini ve çeşitliliğini ön plana çıkaran on binlerce tarifle mutfakta yaratıcılığınızı ortaya çıkarıyor! ...

Sebzelerin doğal lezzetini ve çeşitliliğini ön plana çıkarın
Thermomix TM6, sebzelerin doğal lezzetini ve çeşitliliğini ön plana çıkaran on binlerce tarifle mutfakta yaratıcılığınızı ortaya çıkarıyor! 

Beşamel Soslu Peynirli Karnabahar‘dan Mercimek Musakka‘ya, Körili Mercimek ve Buharda Balkabağı‘ndan Safranlı Yoğurt ve Narlı Fırında Patlıcan‘a, Yulaflı Sebze Köftesi’nden, Fırın Mücver ve Falafel’e kadar dilediğiniz sebze yemeği besleyiciliğini koruyarak lezzetle pişiyor.

Thermomix TM6, 20'den fazla mutfak aletinin işlevini tek bir cihazda birleştirerek çok fonksiyonlu bir dijital mutfak aleti olarak öne çıkıyor. Sofraları tamamlayıcı bir nitelik olarak dikkat çeken bu cihaz ile kolaylıkla, hafif ve lezzetli yemekler hazırlanabiliyor. Profesyonel şeflerin ustalığını aratmayacak şekilde yemekleri mükemmel bir şekilde sunan Thermomix TM6, adeta bir lezzet hazinesi konumunda mutfağınızda yer alıyor.

Sebzelerin doğal lezzetini ve çeşitliliğini ön plana çıkarın

Mutfakta akıllı teknolojinin uzmanı olan Thermomix ile pişirmek için sabırsızlandığınız sebze yemeklerini sofranıza getirmek beklenmedik derecede kolaylaşıyor.

TM6 ile sebzelerin renkli dünyasını keşfedin!

Sağlıklı yaşam tarzını benimseyenler için ideal bir tercih olan Thermomix, mutfakta yaratıcılığınızı desteklemek için sizi bekliyor. Thermomix ile sağlıklı sebze yemekleri, sadece besleyici değil aynı zamanda lezzetli pişiyor.

Uzman şefler tarafından onaylanan Cookidoo’daki 90 binden fazla tarif içerisinden Beşamel Soslu Peynirli Karnabahar‘dan Mercimek Musakka‘ya, Körili Mercimek ve Buharda Balkabağı‘ndan Safranlı Yoğurt ve Narlı Fırında Patlıcan‘a, Yulaflı Sebze Köftesi’nden, Fırın Mücver ve Falafel’e kadar dilediğiniz sebze yemeğinin tarifine ulaşılabiliyor.

✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!
Önizle

Hiç yorum yok