Page Nav

HIDE

Grid

GRID_STYLE
FALSE
TRUE
HIDE_BLOG

Classic Header

{fbt_classic_header}

Top Ad

Son haberlerimiz:

latest

Sofranızda Kelebekler Uçuşsun!

Porland, ömürleri çok kısa olan ama güzellikleri ile doğaya ve hayatımıza renk katan kelebekleri porselende ölümsüzleştirdi Fethiye Ölüdeniz...


Porland, ömürleri çok kısa olan ama güzellikleri ile doğaya ve hayatımıza renk katan kelebekleri porselende ölümsüzleştirdi

Fethiye Ölüdeniz’den 5-6 km uzaklıkta, etrafı 300 metre yükseklikte dağlarla çevrili Kelebekler Vadisi Kanyonu, adını Temmuz ve Eylül ayları arasında görülen ‘’Jarsey Tiger’’ adlı kelebeklerden aldığı, duvarlarının cennete dokunduğu söylenir.

Vadide ki doğanın gizemini, heyecan ve mutluluğunu porselene yansıtan Porland, Kelebekler Vadisi Koleksiyonunu tüm mağazalarında Anneler Günü’ne özel seçeneklerle sunuyor. Benzersiz bir hediye seçeneği olacak koleksiyonun tüm parçaları özenle hazırlandı. Sert porselen olarak üretilen ürünlerin, uygun koşullar altında kullanım ömrü kadar desen ömrü bulunmaktadır.

Yeşil ve turuncu renklerin ağırlıklı olarak kullanıldığı koleksiyon, günün her saati kullanıma uygun, porselen, cam, çelik ve tekstil grubu ürünlerin muhteşem uyumunu yansıtıyor.


Kelebekler Vadisi Koleksiyon ürünlerini takım olarak alabilir ya da Porland ayrıcalığıyla tek tek dilediğiniz parçalardan seçip kendi takımınızı oluşturabilirsiniz.

✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!
Önizle

Hiç yorum yok