Page Nav

HIDE

Grid

GRID_STYLE
FALSE
TRUE
HIDE_BLOG

Classic Header

{fbt_classic_header}

Top Ad

Son haberlerimiz:

latest

Hatice Teyze Zeytinyağı ile sağlıklı bir Ramazan

Milas Yöresi Ova zeytinlerinden elde edilen “Hatice Teyze Zeytinyağı” sıcak ve soğuk yemeklerinizde, kahvaltı sofralarınızda Ramazan ayı bo...

Milas Yöresi Ova zeytinlerinden elde edilen “Hatice Teyze Zeytinyağı” sıcak ve soğuk yemeklerinizde, kahvaltı sofralarınızda Ramazan ayı boyunca yeni vazgeçilmez lezzetiniz olacak

Vücut ramazan ayı boyunca oruç nedeniyle yenilenmektedir. İftarda ve sahurda hafif ve sağlıklı yemekler yemek çok önemlidir. Çok yoğun yemek yenilen bu ayda kalp ve damar sağlığını tehdit edebilecek hataların önlenmesi açısından bol zeytinyağı tüketmek sağlığınızı korumanıza yardımcı olacaktır. Zeytinyağı bütün yağlar arasında en kolay hazmedilendir ve sindirim kolaylığı sağlamaktadır.

Milâs’ın antik döneminden bu yana asırlardır sahip olduğu ova zeytin ağaçlarından elde edilen Hatice Teyze zeytinyağların temelinde sağlık, doğallık ve el emeği yer almaktadır. Herhangi bir kimyasal işlem kullanılmadan sadece zeytinin mekanik olarak soğuk sıkım yöntemiyle işlenmesiyle üretilen Hatice Teyze Zeytinyağları özel bakım sağlanarak dallarından tek tek toplanan zeytinlerden oluşmaktadır.


Lezzetiyle sıcak ve soğuk yemeklerinizde, kahvaltı sofralarınızda yeni sağlık kaynağınız olan “Hatice Teyze Zeytinyağı” sağlık için önemli olan özel İtalyan tasarımlı cam şişede üretilmiştir.

Hatice Teyze markasında yer alan zeytinyağları, Soğuk Sıkım, Erken Hasat, Natürel Sızma olmak üzere 3 farklı tatlarda sağlığını düşünen ve damak zevkine önem verenlerin beğenisine sunulmakta.

Bodrum’da bir ilki gerçekleştiren Işıl Tan, Milas Yöresinde kendine has zeytin ağaçlarından ürettiği tüm Türkbükü’nde açtığı Hatice Teyze markasın adında mağazasında satışa sunmaktadır.


✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!
Önizle

Hiç yorum yok

Tanıtım Yazısı | Reklam Haber
Bumerang - Yazarkafe