Page Nav

HIDE

Grid

GRID_STYLE
FALSE
TRUE
HIDE_BLOG

Classic Header

{fbt_classic_header}

Top Ad

Son haberlerimiz:

latest

Kendi mutfağınızda kıyma, sucuk, içli köfte hatta salça hazırlayın

Kıymanızı kolaylıkla hazırlayabilmeniz için ev tipi et kıyma makinesi geliştiren Arnica, Promeat Grande ile sucuk, sosis, içli köfte hatta d...


Kıymanızı kolaylıkla hazırlayabilmeniz için ev tipi et kıyma makinesi geliştiren Arnica, Promeat Grande ile sucuk, sosis, içli köfte hatta domates ve biber salçasının evde sağlıkla ve kolayca hazırlanmasına yardımcı oluyor…

Teknolojisi, sağlamlığı ve kalitesi ile tanınan Küçük Elektrikli Ev Aletleri markası Arnica, tüketicileri ev tipi kıyma makinesi Promeat Grande ile buluşturdu. Kıymadan sosise, sucuktan içli köfteye birçok et ürününü en hijyenik şekilde hazırlayan Promeat Grande, tüketicilere kendi mutfaklarında etlerini hazırlama fırsatı sunarken, domates ve biber salçası yapımı için ideal tercihi oluşturuyor. Şölen gibi sofralar hazırlayan ev kadınları, köfteleri ve kıymalı yemekleri taze taze çektikleri kıyma ile hazırlayacak, Promeat Grande ile hazırladıkları domates ve biber salçalarıyla taçlandıracaklar. Üstelik kendini bileme özelliğine sahip paslanmaz çelik bıçak sayesinde yıllar sonra bile Promeat Grande’yi ilk günkü kadar verimli kullanmak mümkün.

Mutfaklarda kendine yer açan Promeat Grande’nin her ayrıntısı da en ince noktasına kadar düşünülürken, tamamlayıcı aksesuarları farklı ihtiyaçlara hizmet etmek için tasarlandı. Promeat Grande, paslanmaz çelik kıyıcı silindirleri, paslanmaz bıçağı, içli köfte aparatı, sosis sucuk hunisi, geniş tepsisi gibi aksesuarlarıyla çok alternatifli kullanım imkanı sunuyor.

Yıllardır evlerin her türlü ihtiyacına uygun ürünler sunan Arnica, arkasına aldığı 50 yıllık SENUR A.Ş.nin üretici gücüyle hayatı kolaylaştırmaya devam ediyor.

✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!
Önizle

Hiç yorum yok