Page Nav

HIDE

Grid

GRID_STYLE
FALSE
TRUE
HIDE_BLOG

Classic Header

{fbt_classic_header}

Top Ad

Son haberlerimiz:

latest

Kadınlar evde en çok mutfakta zaman geçiriyor

Demsaş Mutfak & Banyo’nun İş Geliştirme Müdürü Efe Ayçenk, kadınların evdeyken en çok mutfakta zaman geçirdiğini söyleyerek bu doğrultud...

Demsaş Mutfak & Banyo’nun İş Geliştirme Müdürü Efe Ayçenk, kadınların evdeyken en çok mutfakta zaman geçirdiğini söyleyerek bu doğrultuda kişiye özel tasarımlar gerçekleştirdiklerini belirtti.

Kadınların yükünü hafifletmek, yapılacak işleri basitleştirmek ve mutfağı mümkün olduğunca rasyonel şekilde yapılandırmanın tasarımın temel ilkesi haline geldiğine dikkat çeken Demsaş Mutfak & Banyo İş Geliştirme Müdürü Efe Ayçenk, ”Mutfak, diğer mekanlara kıyasla evin en önemli çalışma alanıdır. Yapılan araştırmalar sonucunda mutfakta gün içersin de ortalama 2 saat zaman geçirildiği, dolapların 80 kereden fazla açılıp kapatıldığı ve birbirinden farklı işlevlerin en az 50 kez tekrarlandığı görülmüştür. ''Mutlu Kadın, Mutlu Aile'' konseptiyle ürün yelpazesindeki modellerinde kadınların konforunu arttırmaya yönelik yenilikler yapan, Türkiye'de modüler mutfak sektörünün önde gelen isimlerinden Demsaş Mutfak & Banyo; projelerin uygulanmasında da ''kişiye özel'' tasarımlar gerçekleştiriyor” dedi.

1975 yılında kurulduğu günden bu yana amaçlarının, müşteri memnuniyeti sağlamak ve kalıcı bir mutluluk sunmak olduğunu söyleyen Ayçenk, “Kadınların günlük yaşamında en çok zaman tükettiği mekan mutfaklarda, kullanım kolaylığından konforuna kadar tüm detayları titizlikle düşünüyoruz. Beden sağlığını korumak amacıyla ergonomik tasarımlara öncelik veriyor, mutfak ve banyolarda kişisel sağlığı koruyucu antikanserojen ortamları, kullandığımız "Uluslararası E1 Kalite Standardı" belgeli kapak ve gövde malzemeleriyle sağlıyoruz” diye konuştu.

“Seçkin Projelerin Tercihi Demsaş Mutfak & Banyo”

Tasarımlarıyla olduğu kadar malzeme seçimi ve kalitesiyle de ön plana çıkmak için çalışmalarını sürdürdüklerini belirten Ayçenk, “Demsaş Mutfak & Banyo’da, işçiliğin önemi her ürününe aynı hassasiyet ve profesyonel özen ile aktarıyor. Teknolojiyi sürekli takip ederek mekanizmalarla üstün dayanıklılık ve konfor sunan Demsaş, başarıyla ve müşteri memnuniyetiyle tamamladığı projelerle dikkatleri üzerine topluyor. Özellikle İstanbul’un gözde bölgesi Bağdat Caddesi’nde Kentsel Dönüşüm kapsamında gerçekleştirilen seçkin inşaatlarda Demsaş imzası yer alıyor” şeklinde konuştu.

“32 Farklı Kapak Modeli”

Efe Ayçenk, sürecin her aşamasında deneyimli uzman kadrosu, ücretsiz proje tasarımı, hatasız üretime yönelik son teknoloji makine parkı ile modern ve klasik mutfaklarda 32 farklı kapak modeli ve sayısız renk alternatifleriyle müşterilerinin isteklerine ve mekanına göre özel çözümler sunduklarını dile getirerek “Hizmet verdiği her müşterisi için değer oluşturmak ve müşterilerinin beklentilerinin ötesinde kaliteli hizmetler sunmak amacı ile müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmayı kendisine hedef edinen Demsaş, ömür boyu hizmet garantisiyle ürünlerinin arkasında durarak müşterilerinin alıştıkları ayrıcalığı yaşamalarını sağlıyor” diyerek sözlerini tamamladı.
Fav

✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!
Önizle

Hiç yorum yok