Page Nav

HIDE

Grid

GRID_STYLE
FALSE
TRUE
HIDE_BLOG

Classic Header

{fbt_classic_header}

Top Ad

Son haberlerimiz:

latest

Şeflerden ilham alınarak geliştirilen Chef Collection

IFA’ya damga vuran Chef Collection, Avrupa için özel tasarımıyla şeflerden aldığı ilhamı yılsonuna kadar Türkiye’de evlere taşıyor. Samsung ...

IFA’ya damga vuran Chef Collection, Avrupa için özel tasarımıyla şeflerden aldığı ilhamı yılsonuna kadar Türkiye’de evlere taşıyor.

Samsung Electronics, Avrupalı tüketicilerin zevklerine hitap etmek üzere tasarlanmış üç yeni ankastre ürün serisini duyurdu: Modern Seri (Contemporary Line), Siyah Seri (Black Line) ve orijinal Chef Collection. Serilerdeki tüm yeni modeller; mobilya ve ev aleti arasındaki farkı kapatmak üzere işlevsellikle sofistike tasarımı bir araya getiriyor.

Samsung Electronics Türkiye Beyaz Eşya Grup Ürün Pazarlama Müdürü Burçin Arabul, "Avrupa'da ve Türkiye’de müşterilerin talebini karşılama konusunda ankastre ürünlerde büyük bir potansiyel olduğunu biliyoruz. Bu nedenle özenle tasarlanmış ve son derece yenilikçi ürünlerimizle IFA’da ziyaretçilerin karşısına çıktık" dedi. Chef Collection’ın bu yıl sonuna kadar Türkiye’deki kullanıcılarla buluşacağını müjdeleyen Arabul, sözlerini şu şekilde sürdürdü:

"Tüketici ihtiyaçlarına cevap veren eşsiz teknoloji ve özelliklere sahip ürünlerle, Avrupa ile aynı anda Türkiye’deki tüketicilerimizi buluşturmaya devam edeceğiz."

Michelin yıldızlı şeflerden ilham alınarak geliştirildi
Chef Collection; buzdolabı, ankastre fırın, kompakt fırın, ısıtma çekmecesi, indüksiyonlu set üstü ocak, davlumbaz ve bulaşık makinesinden oluşan birinci sınıf bir seri. Samsung Club des Chefs üyesi Michelin yıldızlı şeflerden ilham alan Chef Collection, üstün tasarımı ve yenilikçi teknolojileri ile yemek pişirme ve yeme deneyimini maksimuma çıkarıyor. Seriye ait buzdolabı, Samsung'un iki veya üç farklı evaporatör ile buzdolabı ve dondurucuyu ayrı ayrı soğutarak bölmelerin ideal sıcaklığı ve nemi korumasına olanak tanıyan Twin ve Triple Cooling teknolojilerinden faydalanarak fark yaratıyor. Wi-Fi ile akıllı telefondan kolayca erişilebilen ve yemeğin pişme durumunu kontrol etmeyi sağlayan fırının buharlı pişirme özelliği sayesinde, dışı çıtır içiyse yumuşak yemekler yapılabiliyor.

Fırın ayrıca TFT LCD ekranı, Gourmet Vapour Technology™ teknolojisi ve ısı ölçüm çubuğuyla yemekleri profesyonel düzeye taşırken, pirolitik özelliği ile çok daha temiz bir şekilde muhafaza edilebiliyor. Virtual Flame Technology™ sayesinde anında halkaların ne kadar sıcak olduğunu gösteren ve manyetik knob ile kolay ve hassas bir kontrol sunan indüksiyon set üstü ocak yemek pişirme sürecini zahmetsiz bir deneyime dönüştürüyor. Davlumbazı etkinleştirmek ya da Led ışığını açmak için ise el sallamak yeterli.

Güçlü özellikler modern yaşam tarzları için yeniden tasarlandı
Samsung'un en yeni ankastre ürün grubunu oluşturan Modern Seri, Samsung'un en fazla beğenilen mutfak aleti teknolojilerinden ve yeniliklerinden birçoğunu içinde barındırıyor. Serideki yeni ankastre buzdolabı ünitesinin, hali hazırda dünya buzdolabı pazarına liderlik eden Samsung’un bağımsız ürünleri kadar güçlü bir performans göstermesi bekleniyor.

Modern Seri'deki yeni ankastre buzdolabı ünitesi, incelikle düşünülmüş ve esnek iç bölmelerin yanı sıra No Frost, Twin Cooling Plus, Cool Select Zone Plus gibi yenilikçi teknolojiler ile de desteklendi. No Frost özelliği, ankastre buzdolaplarının en eski sorunlarından olan ve yiyeceklerin tadını bozan, bakteri oluşumuna neden olan ve hatta buzdolabı performansına zarar verebilen buzlanmayı ortadan kaldırmaya ilişkin tüketici talebini karşılıyor. Dondurucu sıcaklıklarını -23℃ ve 2℃ arasında ayarlama olanağı tanıyan Cool Select Zone Plus sayesinde ise kullanıcılar yiyecek tazeliğini maksimuma çıkarmak için ankastre ürünlerini özelleştirebiliyorlar. Ayrıca Modern Seri'deki buzdolabı, Samsung'un yeni güvenlik cihazı ile kablosuz olarak kumanda edilebiliyor; böylece kullanıcılar uzaktan ayarları izleyip kontrol edebiliyor.

Siyah seri ile mutfaklar yeni bir yaşam alanı
Samsung'un yeni ankastre ürünlerinde alışılmadık bir renk kullanma konusundaki cesur kararı, mutfağı sadece bir yemek pişirme ve yemek yeme mekanı olmanın ötesinde merkezi bir yaşam alanı olarak gören trende doğru bir yönelimi işaret ediyor. Yarı mat siyah kaplamasıyla çevredeki ışığı emerek, modern ve zamandan bağımsız bir görünüm kazandıran Siyah Seri; buzdolabı, fırın, kompakt fırın, indüksiyonlu set üstü ocak, davlumbaz ve bulaşık makinesinden oluşuyor.

✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!
Önizle

Hiç yorum yok