Page Nav

HIDE

Grid

GRID_STYLE
FALSE
TRUE
HIDE_BLOG

Classic Header

{fbt_classic_header}

Top Ad

Son haberlerimiz:

latest

Kendi Mutfağınızın Şefi Olun

Gıda hazırlama konusunda Avrupa birincisi Kenwood, mutfakta vakit geçirmeyi sevenler için tasarımlarıyla fark yaratan, değişebilir aparatlar...

Gıda hazırlama konusunda Avrupa birincisi Kenwood, mutfakta vakit geçirmeyi sevenler için tasarımlarıyla fark yaratan, değişebilir aparatları seçenekleri ile fonksiyonel özelliğe sahip Kenwood KM286 mutfak şefini sunuyor.

Sürekli yenilenen çağdaş teknolojisi ve modern tasarımları ile ünlü İngiliz markası Kenwood, kolayca değişebilen 6 farklı aparatı ile yemek hazırlamayı keyifli dönüştüren Kenwood KM286 Mutfak Şefi’ni mutfağınıza getiriyor.

Kenwood KM286 Mutfak Şefi’ni evinizde sağlıklı meyve suları hazırlamak için ya da kıyma makinesi olarak kullanabilirsiniz. 4,3 litre genişlikte paslanmaz çelik kasesi sayesinde birbirinden değişik harçlar hazırlama imkanı sunan mutfak şefi, mutfağına ve damak tadına düşkün herkese hitap ediyor. Cam blender aparatı ile lezzetli meyve karışımları hazırlarken, mutfak robotu aparatı ve özel diskleriyle de akşam yemeklerinizi güzel bir salata ile süsleyebilirsiniz.

Mutfağınızdaki en iyi yardımcınız Kenwood KM286 Mutfak Şefi, birbirinden farklı yemekler yaparken, pratik kullanımı sayesinde kendinize de zaman ayırmanızı sağlıyor. Kenwood KM286 Mutfak Şefi, seçilebilir hız kontrolü ve tamamen kilitlenebilir güvenlik bölümleriyle de olası mutfak kazalarını engelliyor.

Kompakt dizaynı sayesinde mutfaklara modern bir hava katacak olan Kenwood KM286 Mutfak Şefi kullanıcılarına uzun ömürlü ve güvenli bir kullanım sağlıyor.

✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!
Önizle

Hiç yorum yok