Page Nav

HIDE

Grid

GRID_STYLE
FALSE
TRUE
HIDE_BLOG

Classic Header

{fbt_classic_header}

Top Ad

Son haberlerimiz:

latest

Minta Touch ile temizlik parmaklarınızın ucunda

Yeni mutfak bataryaları dokunmatik özelliği ile çıkış ucu veya gövdesine dokunularak çalıştırılabiliyor Mutfakta yepyeni bir dönem başlatan ...

Yeni mutfak bataryaları dokunmatik özelliği ile çıkış ucu veya gövdesine dokunularak çalıştırılabiliyor

Mutfakta yepyeni bir dönem başlatan GROHE Minta Touch elektronik mutfak bataryası dokunmatik özelliği ile sadece çıkış ucu veya gövdesine dokunularak çalıştırılabiliyor. Oldukça hijyenik, son derece güvenilir ve etkileyici şekilde su tasarrufu sağlayan bu kullanım şekli, EasyTouch teknolojisi ile mümkün hale geliyor. Minta Touch aynı zamanda kumanda kolu kullanılarak da çalıştırılabiliyor. Tüm bunların sonucunda günlük yaşantınızda yepyeni bir rahatlık sunan bir armatür ortaya çıkıyor.

Kuğu boyunlu ve L tasarımlı spiralli çıkış ucuna sahip modeller sunan GROHE Minta Touch, her durumda mükemmel su akışı sağlıyor. Parmaklarınız kirli, yağlı, yapışkan veya pis mi? Hiç sorun değil; tek yapmanız gereken elinizin tersi, bileğiniz veya kolunuz ile hafifçe dokunmak. Böylece eliniz kirli olduğunda bile bataryanızın temiz kalmasını sağlayacaksınız. Bataryanızı ayrıca GROHE SilkMove® teknolojisine sahip kumanda kolu ile de kullanabilirsiniz.

Minta Touch aynı zamanda çocuklar için de güvenli. EasyTouch fonksiyonu sadece soğuk su akışı sağlaması sayesinde yanma riskini ortadan kaldırıyor. Yanmaya karşı yüzde 100 koruma sağlarken, sıcak sudan da yararlanmak isteyen kullanıcılar, ürünü ayarlanabilir sıcaklık fonksiyonu da sunan Grohtherm Micro termostat ile birlikte kullanabiliyorlar.

GROHE Minta Touch sunduğu üst düzey fonksiyonelliği, estetiği ile tamamlanıyor. GROHE StarLight® fonksiyonu, krom kaplamanın parlaklığını yıllar boyu korumasını sağlıyor. Ayrıca, yüksek çıkış uçları uzun kap ve vazoları doldurmayı çocuk oyuncağı haline getiriyor. Minta serisinin bu en son yorumu, Grohe mutfak bataryası serilerinin başarısını bir defa daha gözler önüne seriyor.

✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!
Önizle

Hiç yorum yok