Page Nav

HIDE

Grid

GRID_STYLE
FALSE
TRUE
HIDE_BLOG

Classic Header

{fbt_classic_header}

Top Ad

Son haberlerimiz:

latest

Mutfaktaki Özel Aşçınız

Üstün teknolojili ürünleriyle hayatı kolaylaştıran Fakir Hausgeräte’nin Powermix Blender’ı gücü tek tuşla lezzete dönüştürüyor… Nesillerdir ...

Üstün teknolojili ürünleriyle hayatı kolaylaştıran Fakir Hausgeräte’nin Powermix Blender’ı gücü tek tuşla lezzete dönüştürüyor…

Nesillerdir elektrikli ev aletlerinin öncü markası Fakir Hausgeräte, mutfak grubu ürünleriyle fark yaratıyor. Fakir Powermix Blender, mutfak tezgahlarında daha önce deneyimlenmemiş bir devir gücüyle birden fazla öğünü tek tuşla hazırlamanızı sağlıyor.

Fakir Powermix Blender‘ın cam kadar sağlıklı, camdan daha hafif ve özel bir malzemeden üretilen “Tritan” haznesi canınızın çektiği her sıcak soğuk karışım için kullanılabiliyor. 1800 watt’lık güçlü motorun şaşırtıcı bir sessizlikle ürettiği 26.000 devirlik hız ve fırtına bıçaklar, öğütülmesi, karıştırılması ve parçalanması gereken her türlü malzemede maharetini gösteriyor. Ayrıca yüksek devirli hızı çorba ve soslarınızı ısıtarak hazırlamaya olanak veriyor.

Pratik ve Çok Fonksiyonlu

Yazın sıcaklığını iyice hissettirdiği bugünlerde kalıp kalıp buzlar ve karpuz dilimleriyle yapılan bir smoothie ile serinlemek ya da sebzelerden oluşan vitaminli bir çorba… Fakir Powermix Blender ile hepsi tek tuşla mümkün hale geliyor.

Diyet yapanlar için suyla buluşan çiğ sebze ve meyvelerle hazırlanacak detoks içecekleri veya et yemeklerinin tadını doruğa ulaştıran gurmelerin vazgeçilmezi lezzetli soslar, dakikalar içinde hazır oluyor.

✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!
Önizle

Hiç yorum yok