Page Nav

HIDE

Grid

GRID_STYLE
FALSE
TRUE
HIDE_BLOG

Classic Header

{fbt_classic_header}

Top Ad

Son haberlerimiz:

latest

İdeal kıvamlı Türk kahvesi keyfi...

Dünya’nın dört bir yanından birbirinden leziz kahvelerin yer alacağı Ankara Kahve Festivali’ne bu yıl ilk kez katılacak olan Arzum, Türk kah...

Dünya’nın dört bir yanından birbirinden leziz kahvelerin yer alacağı Ankara Kahve Festivali’ne bu yıl ilk kez katılacak olan Arzum, Türk kahvesi severlere OKKA’lı bir Türk kahvesi deneyimi yaşatmaya hazırlanıyor.

Türk kahvesinin dünyaya açılmasında önemli rol oynayan Arzum, 29 Eylül-1 Ekim tarihleri arasında Ankara Kahve Festivali’nde kahve severleri OKKA’lı bir Türk kahvesi deneyimi yaşamaya davet ediyor. Bilkent Station’da gerçekleşecek olan festivalde OKKA’lı bir Türk kahvesi deneyimi yaşayacak olan kahve severler, yapılacak olan yarışma ve oyunlarla eğlenceli dakikalar yaşayacak.

Arzum OKKA ve Arzum OKKA Minio ile ideal kıvamlı Türk kahvesi keyfi...

Közde pişirme fonksiyonu sayesinde geleneksel kumda ve közde pişirilmiş Türk kahvesi tadını yakalayarak benzersiz bir kahve keyfi yaşatan Arzum OKKA, doğrudan fincana servis özelliği sahip ilk Türk kahvesi makinesidir. Kendi kendini yıkama özelliği sayesinde kullanıcıya konfor sunuyor. Otomatik olarak bulunduğu rakımı tespit ederek farklı yükseklik seviyelerindeki suyun kaynama derecesine göre kendini ayarlayabilen Arzum OKKA, ‘Auto Boiling Altitude Detection’ teknolojisiyle kullanıcılarına büyük konfor ve ideal sıcaklıkta pişmiş okkalı bir Türk kahvesi deneyimi sunuyor.

2017 başında piyasaya çıkmasına rağmen hem kullanım kolaylığı hem de tasarım konusunda ön plana çıkan Arzum OKKA ailesinin yeni üyesi Arzum OKKA Minio, Türk kahvesi severlerin gönlünü fethediyor. Arzum OKKA Minio; ideal kıvamlı, bol köpüklü bir kahve lezzeti sunarken tek seferde dört fincana kadar kahve pişiriyor, minimal tasarımı sayesinde kolay taşınarak mutfaklarda fazla yer kaplamıyor.

Arzum OKKA ve Arzum OKKA Minio, hem tasarımı, hem kullanım kolaylığı ile RedDot, Plus X, iF Design, gibi uluslararası platformlardan birçok ödül alarak yoluna devam ediyor.

✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!
Önizle

Hiç yorum yok