Page Nav

HIDE

Grid

GRID_STYLE
FALSE
TRUE
HIDE_BLOG

Classic Header

{fbt_classic_header}

Top Ad

Son haberlerimiz:

latest

Babynestin Hayatımızdaki Yeri

Her zaman bebeğimiz için en iyisi olsun isteriz. Anne karnındaki gibi bir yuva oluşturuyor olması ve anne sıcaklığını yakalıyor olması babyn...

Her zaman bebeğimiz için en iyisi olsun isteriz. Anne karnındaki gibi bir yuva oluşturuyor olması ve anne sıcaklığını yakalıyor olması babynesti özel kılıyor. Babynestin bebeğinize özel alan oluşturup hijyen ve güvenlik sağlaması çok önemli. Boyut ve en olarak 2 yaşına kadar kullanılabilir olması pratiklik açısından önem arz ediyor. Her yere kolay taşınması annelerin vazgeçilmesi yapıyor ve bu bebeğin uyku düzeni oturtması açısından çok önemlidir.

Babynest karyola ve yatakta çok iyi komplike olmaktadır. Anne mutfakta ilgilenirken dahi bebeği babynestin içinde yanında rahatça uyuyabilir ve gözü her an üzerinde olabilir. Misafirlikte bebeği temizliğinden emin olmadıgınız yerlere yatırmak ne kadar doğru olur ki. Araba yolculukları sırasında bebeğin sarsılmaması adına babynestin içinde durması ve üstelik düşme tehlikesinin olmaması annelere ayrı bir konfor veriyor.Evden uzakta olsanız bile bebeğiniz kendini evinde hissediyor, böylece bebeğiniz hiç huzursuz olmuyor!

Babynestin en önemli kısmı ise yapıldığı kumaştır. Nerede, nasıl üretildiği ve dikim aşamasında temizlik bebek ürünü olduğu için önemli konular arasındadır. Kumaşta terleme yapmayan nem ve buhar geçirgenliği olmalıdır. Organik kumaş olmasına özen gösterilmelidir. Boyut olarak büyük boy olmalı ve yan korumalıkların kısa olmaması gerekmektedir. Babynest alırken güvenilir yerden almaya dikkat edilmelidir.

Bebeğinizin sağlığı her şeyden önemlidir!

Babynest Nedir?


Babynest bebeğinizin sağlığını ve annenin ise işini kolaylaştıran, konfor elde etmesini sağlayan bir bebek yuvasıdır. Babynest aynı anne karnındaki gibi yuva oluşturuyor olması, güvenli yan kenarlıkları sayesinde bebeğe düzenli uyku vaad ediyor. Bebeğinize özel alan oluşturup hijyen ve temizlik sağlaması bununla birlikte annenin bebeğini hep yanında taşımasına olanak salması önemli etkenler arasındadır.

Yeni doğan bebeklerin günde ortalam 20 saat uyuduklarını baz alırsak yattıkları yerin önemini daha iyi kavrayabiliriz. Omurga gelişimini kötü etkilememesi adına düz, sert bir zemin olmalı. Bebek omuriliği sağlığı için geliştirilmiş 26 Dns sertlik olmalıdır. Kaliteli bir babynest te original organik kumaşlar kullanılmalıdır. Yıkanması kesinlikle gerekmektedir. Orta pede kısmı fermuardan çıkartılıp çamaşır makinesinde yıkanması annelere kolaylık sağlamaktadır. Kumaşın renk atması kötü görüntü oluşturacağı gibi birde bebeğinizin bedeni boyayabilir bu kesinlikle bir babynestte kabul edilemez!
Baştada dediğimiz gibi babynest bebek sağlığını gözeterek üretilmiş bir üründür.

Babynest anne karnındaki gibi rahat bir uyku sunar. Bebeğinizle uyumak artık çok kolay, yumuşak kenarları sayesinde hem güvende olması hem de alışmış olduğu uyku yerinden dolayı hiç yabancılık çekmemesi rahat uyku uyumasını sağlar. Çok yumuşak zeminde bebeğin uyuması bedeni için sağlıksız bir durumdur.

Unutmayın bebeğinize verilecek en güzel doğum hediyesi kaliteli bir bebek yuvasıdır!

✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!
Önizle

Hiç yorum yok