Page Nav

HIDE

Grid

GRID_STYLE
FALSE
TRUE
HIDE_BLOG

Classic Header

{fbt_classic_header}

Top Ad

Son haberlerimiz:

latest

Demre Saklama Kabı ile ilk günkü tazelik

Meyve ve sebzelerin sağlıklı bir şekilde saklanmaması, çabuk bozulmalarına ve vitamin değerlerini kaybetmelerine yol açıyor.  Emsan Demre Sa...

Meyve ve sebzelerin sağlıklı bir şekilde saklanmaması, çabuk bozulmalarına ve vitamin değerlerini kaybetmelerine yol açıyor. 

Emsan Demre Saklama Kabı, silikon kapağındaki vakum özelliği ile yiyeceklerin besin değerlerini uzun süre koruyarak ilk günkü tazeliği sunuyor.

Yenilikçi ürünleriyle mutfaklarda devrim yaratan Emsan; güvenirlik, sağlamlık ve uzun ömürlülük konusunda mutfağınızın ihtiyaçlarına uygun olarak yeni ürünler tasarlamaya devam ediyor.

Emsan Demre Saklama Kabı, uzun süre parlaklığını koruyan özel 18/10 paslanmaz çelik özelliği ile besin kalitesini maksimum seviyede tutuyor. Gıdaları bozulmalara karşı koruyan Demre Saklama Kabı, kaydırmaz silikon tabanı ile kullanıcısına mutfakta kullanım kolaylığı da sağlıyor.

Sebze ve meyveleri sağlıklı bir şekilde koruyarak gerçek lezzetini ortaya çıkaran Demre Saklama Kabı, gıdaların koku yapmasını önlüyor.

✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!
Önizle

Hiç yorum yok