Page Nav

HIDE

Grid

GRID_STYLE
FALSE
TRUE
HIDE_BLOG

Classic Header

{fbt_classic_header}

Top Ad

Son haberlerimiz:

latest

Beko’nun Ankastre Serisiyle Yemekler Hep Kıvamında

Beko, birbirinden yenilikçi pişirme teknolojileri ile donatılmış ankastre serisini özel fiyatları ve hediyeleriyle tüketiciyle buluşturuyor....

Beko, birbirinden yenilikçi pişirme teknolojileri ile donatılmış ankastre serisini özel fiyatları ve hediyeleriyle tüketiciyle buluşturuyor.

Beko, 3’lü cam ankastre setlerini sadece 3690 TL’den başlayan fiyatlarıyla ve özel hediyeleriyle bu bahar tüketiciye sunuyor. Kampanya kapsamında Beko, 3’lü ankastre set alanlara 519 TL değerindeki BMF 30 QB Quartz Isıtıcılı Mini Fırın veya 389 TL değerindeki BKK 2300 Beyaz Mini Keyf Türk Kahvesi Makinesini hediye ediyor. Beko’nun yenilikçi pişirme teknolojilerine sahip ankastre ürünleriyle yemekler hep kıvamında olacak.

Beko Ankastre Fırınlar geniş kullanım alanı sunuyor

Seride yer alan dokunmatik beyaz LED ekran, komple cam tasarım ve gömülebilir fırın düğme seçenekleriyle dikkat çeken Beko Ankastre Fırınlar, 360 Isı Teknolojisiyle 75 noktadan hava sirkülasyonu sağlayarak besinlerin homojen bir şekilde pişirilmesine katkı sağlıyor. 360 Isı Teknolojisi ile; fırının arka duvarında yer alan ısıtıcıdan üflenen sıcak hava, yan duvarlardaki deliklerden çıkarak pişirilecek gıdanın üzerinde ve tepsilerin altında fırın içindeki üst, alt ve arka ısıtıcılara ek olarak sıcak hava yan duvarlardaki deliklerden çıkarak pişirilecek gıdanın üzerinde ve tepsilerin altında sıcak hava oluşturup, arka duvardaki deliklerden tekrar emiliyor. Böylelikle yiyeceklerin her tarafı eşit ve mükemmel bir şekilde pişiyor. Ayrıca 360 Isı Teknolojisiyle fırın tepsisindeki yemeğin üzerinde dolaşan sıcak havanın, sadece o tepsi üzerinde kalması sağlanarak alt tepside pişen yemeğin kokusu üst tepside pişen yemeğin kokusuna karışmıyor. A enerji sınıfı ve 71 litre geniş iç hacmiyle Beko ankastre fırınlar hem bütçenizi koruyor, hem geniş kullanım alanı sunuyor.

Beko Ankastre Ocaklar mutfağınıza şıklık katıyor

Beko, FlameAdjust teknolojisine sahip ankastre ocaklar, gazlı pişirmede alev ayarlaması konusunda tüketicilere yol gösteriyor. Farklı alev seviyeleri ile bu teknoloji, ihtiyaç duyulan ısı seviyesinin kolaylıkla ayarlanabilmesini sağlıyor. En düşükten en yüksek seviyeye kadar tüketiciler 9 farklı ısı ayarı ile her bir yanıcıyı kendi pişirme ihtiyaçlarına göre çalıştırıp kontrol edebiliyor. Böylelikle her yemek en uygun alev seviyesinde pişiyor. Sönmeye karşı devreye giren gaz emniyeti ise düğmeden ateşleme özellikleriyle hem konforunuzu hem emniyetinizi sağlıyor. FlameAdjust serisinden KOCW 64225 XDSI model ankastre ocak ışıklandırılmış kontrol düğmeleri ile farklılaşarak mutfağınıza şıklık katıyor.

Beko Ankastre Davlumbazlar mutfakların havasını yeniliyor

Son derece şık, eğimli ve cam tasarımlı Beko ADE 63640 serisi davlumbazlar ise yüksek havalandırma gücü sunarken, A enerji sınıfıyla tasarruf sağlıyor. Güçlü LED aydınlatmalar ise hem uzun ömürlü hem ekonomik. Mutfağınızın havasını yenilemenize yardımcı olan bu ürün, çalışırken de sizi rahatsız etmiyor. Bulaşık makinesinde yıkanabilir kaset filtreler ile satılan ürün, opsiyonel olarak alınabilen karbon filtre ile de çalışabiliyor.

✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!
Önizle

Hiç yorum yok