Page Nav

HIDE

Grid

GRID_STYLE
FALSE
TRUE
HIDE_BLOG

Classic Header

{fbt_classic_header}

Top Ad

Son haberlerimiz:

latest

Yıldızlı Geceler ile sofralarda büyülü anlar

Sonbahar-Kış sezonu ile birlikte aile, dost, arkadaş sohbetlerinin evlere taşınma dönemi de başlıyor. Karaca “Yıldızlı Geceler” teması ile s...

Sonbahar-Kış sezonu ile birlikte aile, dost, arkadaş sohbetlerinin evlere taşınma dönemi de başlıyor. Karaca “Yıldızlı Geceler” teması ile sunduğu Sonbahar-Kış koleksiyonu ile uzun sohbetlerin yapıldığı, paylaşımların arttığı sofra keyflerini unutulmaz kılıyor.

Karaca’nın “Yıldızlı Geceler” temasındaki 2019 Sonbahar-Kış Koleksiyonundan; Fine Pearl Midnight Yemek Takımı, Fine Pearl Antares ve Milkway’i beğeniye sunuyor. “Yıldızlı Geceler” teması gece mavisi, altın rengi ve siyah ile gökyüzünün güzelliğine, yıldızlara ve aya odaklanıyor. Gecenin zarafetinden etkileyici bir sezon tasarlayan Karaca, sofra keyfine önem verenleri yıldızların ışıltısını yaşamaya, aileleriyle birlikte geçirecekleri zamanlara ışık ve neşe katan olağanüstü anların tadını çıkarmaya davet ediyor.

Karaca’nın Yıldızlı Geceler temasında sunduğu 12 kişilik “Fine Pearl Midnight Yemek Takımı”

gerçek inci zarafetini yıldızların ışıltısı ile harmanlıyor. Karaca’nın gecenin yıldızlarını taşıdığı bir diğer ürünü de 12 kişilik “Fine Pearl Antares Yemek Takımı”… Beyaz renk ile gecenin ışıltılı yıldızları bir bütünlük içerisinde gerçek inci üzerinde parıldıyor. Yemek takımı içerisindeki her bir parçanın kenarını çevreleyen altın yaldız da sofralarda görsel bir ziyafet yaşatıyor.

Gecenin mavisi yıldızların ışıltısıyla Milkway’de buluşuyor. Tekli seri olan Milkway ile Karaca’dan istenen parçalarla kombin yapılarak özgün takımlar oluşturulabiliyor. Milkway’in kenarlarındaki altın yaldızlar ile nadir rastlanan kendine özgü gece mavisi tonu yanyana geliyor ve zihinlerde iz bırakacak bir stil sunuyor.

✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!
Önizle

Hiç yorum yok