Page Nav

HIDE

Grid

GRID_STYLE
FALSE
TRUE
HIDE_BLOG

Classic Header

{fbt_classic_header}

Top Ad

Son haberlerimiz:

latest

Mutfaklarda Karaca 3Trı Ply Teknolojisi!

Genç, yaşlı hemen her kesimden insanın duygusal bir bağ kurduğu bakır kaplar ve pişirme grupları modern bir şekilde yorumlanarak yeniden mut...

Genç, yaşlı hemen her kesimden insanın duygusal bir bağ kurduğu bakır kaplar ve pişirme grupları modern bir şekilde yorumlanarak yeniden mutfaklarda yer alıyor. Geleneksel bakır pişirme grupları Karaca’da yeni bir teknoloji ile tasarlanarak mutfaklarla buluşuyor.

Karaca, tasarımdaki gücü ve yaşamlara değer katan inovatif ve pratik ürünlerine, 3TRI-PLY teknolojisi ile ürettiği Nish Copper serisi de katıldı. Seride bulunan sahan, tencere, tava ve karnıyarık tenceresi pişirme deneyimini başarılı bir performansa dönüştürüyor.

Bakırı modern tasarımlarla buluşturan, mutfaklarda nostalji rüzgarları estiren seride kullanılan yüksek kalite 3 farklı materyal ısının eşit miktarda dağılımasını, korunmasını ve iletilmesini sağlayarak yemeğin eşit ve dengeli pişmesi için uygun ortamı hazırlıyor. Yemeklerin pişme süresini minimumam indiren Nish Copper, ısıyı uzun süre muhafaza ederek yiyeceklerin uzun süre sıcak kalmasına da yardımcı oluyor.

Zamandan ve ısıdan tasarruf sağlayan bakır kaplı yüzeylerin iç katmanında kullanılan paslanmaz çelik, lekelenmelere karşı maksimum direnç gösteriyor ve ürünlerin dış katmanında tercih edilen bakır dayanıklılığıyla uzun ömürlü bir kullanım alanı sunuyor. Çelik renkli kulpların bakır gövdelerle buluştuğu şık tasarım geçmişi gelecekle buluşturarak yarattığı vintage havasıyla mutlu zaman yolculuğunda kullanıcalara eşlik ediyor.

✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!
Önizle

Hiç yorum yok