Page Nav

HIDE

Grid

GRID_STYLE
FALSE
TRUE
HIDE_BLOG

Classic Header

{fbt_classic_header}

Top Ad

Son haberlerimiz:

latest

Mutfakta teknoloji seven babalara ocak ve davlumbaz bir arada

Mutfağı seven babalar için Silverline teknolojisi yemek yapmayı keyfe dönüştürüyor.  Silverline’nın ocak ve davlumbazı tek yüzeyde buluşturd...

Mutfağı seven babalar için Silverline teknolojisi yemek yapmayı keyfe dönüştürüyor. 

Silverline’nın ocak ve davlumbazı tek yüzeyde buluşturduğu tasarımı Flow-in; ergonomik yapısı, esnek ve kapsamlı pişirme deneyimi sağlayan tasarımı ile yeni nesil babaları mutfağa bağlıyor. Flow-in; pişirme sırasında buharın doğrudan tahliye edilmesini sağlayarak, tezgah üstünde maksimum kullanım alanı oluşturuyor ve mutfakta geçirilen zamana keyif katıyor.

Yeni nesil teknolojiler mutfakta şık tasarımları ve fonksiyonel çözümleri ile yemek yapmayı keyifle buluşturuyor. İlham veren tasarımlar evde herkesi bir şef olarak mutfağa çekiyor. Önemli bir yaşam alanı haline gelen mutfaklar; şık tasarımlı, fonksiyonel ürünlerle tamamlanarak keyifle zaman geçirilen alanlar haline geliyor.

Fonksiyonel çözümleri ile yemek yapmayı keyfe dönüştüren Silverline, tasarım ve fonksiyonelliği teknoloji ile buluşturarak kullanıcı ihtiyaçlarına yönelik ürünler geliştiriyor. “Pürüzsüz mükemmellik” yaklaşımı ile geliştirilen teknolojiyi odağına alan Flow-in, inovatif bir yaklaşımla tezgah üstü davlumbaz ve indüksiyon ocağı bir araya getiriyor. Tek bir yüzey üzerinde birleşen ocak ve davlumbaz, pişirme alanına fonksiyonel bir güç sağlarken, aynı zamanda mutfaklara estetik bir değer kazandırıyor.


A enerji sınıfında olan çevre dostu Flow–in; pişirme sırasında buharın doğrudan tahliye edilmesini sağlayarak, tezgah üstünde maksimum kullanım alanı oluşturuyor. Flow-in, mutfağı ve yemek yapmayı seven babalara keyifli çalışma ortamı yaratırken, mükemmel teknolojisi ve şıklığı ile ilham veriyor.

✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!
Önizle

Hiç yorum yok

Tanıtım Yazısı | Reklam Haber
Bumerang - Yazarkafe