Page Nav

HIDE

Grid

GRID_STYLE
FALSE
TRUE
HIDE_BLOG

Classic Header

{fbt_classic_header}

Top Ad

Son haberlerimiz:

latest

Şık Sofraların Tamamlayıcısı Kadı Kızı Çatal Kaşık Bıçak Takımı

Anadolu mutfak medeniyetlerinden esinlenerek üretilen Kadı Kızı, Çatal Kaşık Bıçak Takımları ile sofralarda şıklığın ve zarafetin tamamlayıc...

Şık Sofraların Tamamlayıcısı Kadı Kızı Çatal Kaşık Bıçak Takımı

Anadolu mutfak medeniyetlerinden esinlenerek üretilen Kadı Kızı, Çatal Kaşık Bıçak Takımları ile sofralarda şıklığın ve zarafetin tamamlayıcısı oluyor. 

Çeliğin muhteşem ışıltısını sofralara yansıtan Kadı Kızı Çatal Kaşık Bıçak Takımları gold ve gümüş renk alternatifiyle birbirinden değerli mutfak ürünlerini kullanıcılarına sunuyor. Çizilmelere karşı özel bir teknik kullanılarak güçlendirilmiş yüzeye sahip olan Kadı Kızı Çatal Kaşık Bıçak Takımları,  6 kişilik 18,24 ve 36 parça seçenekleriyle tek parça kutulu set halinde satışa sunuluyor.

Anadolu’nun kadim mutfak gereçlerini modernize eden Kadı Kızı, sahan takımından çaydanlığa kek kalıbından tencere setlerine kadar birçok ürünü tek çatı altında bulunduruyor. Her evin olmazsa olmazı Çatal Kaşık Bıçak Takımları’nı kullanıcılarının beğenisine sunan Kadı Kızı, sadeliği şıklık ile buluşturuyor. 

Çeliğin ışıltısıyla sofralarda parlayan Kadı Kızı Çatal Kaşık Bıçak Takımları gold ve gümüş renkleriyle sunumlara eşlik ediyor. Yemek takımın muhteşem tamamlayıcısı olan Çatal Kaşık Bıçak Takımları, çizilmelere karşı özel bir teknik kullanılarak güçlendirilmiş yüzeye sahip olmasıyla dikkat çekiyor. Kadı Kızı Çatal Kaşık Bıçak Takımları; 6 kişilik 18,24 ve 36 parça seçenekleriyle tek parça kutulu set halinde Trendyol.com ve Hepsiburada.com’da satışa sunuluyor.

✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!
Önizle

Hiç yorum yok