Page Nav

HIDE

Grid

GRID_STYLE
FALSE
TRUE
HIDE_BLOG

Classic Header

{fbt_classic_header}

Top Ad

Son haberlerimiz:

latest

Yemek odaları için göz alıcı tasarım

Kaliteyi prestijle buluşturan farklı koleksiyonlarıyla 30 yıla yakın süredir yaşam alanlarına güzellik katan CaddeYıldız Mobilya, avangart t...

Yemek odaları için göz alıcı tasarım

Kaliteyi prestijle buluşturan farklı koleksiyonlarıyla 30 yıla yakın süredir yaşam alanlarına güzellik katan CaddeYıldız Mobilya, avangart tasarımıyla dikkat çeken yemek odası takımı Casablanca ile her yemeği adeta bir şölene dönüştürüyor. 

Evde kurulan sofraları çok daha özel ve özenli bir hale getiren bu tasarım, konforu ve zarafeti kusursuz bir uyumla bütünleştiriyor.

Yemekte ne yenildiği kadar, nerede ve nasıl yenildiği de oldukça önemli... Yemek odalarının genel atmosferi yenilen yemekten daha fazla tat almayı ve çok daha keyifli vakit geçirmeyi sağlıyor. İçinde bulunduğumuz pandemi dönemi, özenle dekore edilmiş restoranlara gidip, yeni tatlar denemeyi bir süreliğine durdurmuş olsa da küçük dekorasyon değişiklikleri ile evdeki yemek vakitlerini çok daha keyifli bir hale getirmek mümkün.

Yemek odalarına modern dokunuşlar

Lüksü ulaşılabilir kılma hedefiyle birbirinden şık ve kaliteli ürünleri uygun fiyatlarla kullanıcılarla buluşturan CaddeYıldız Mobilya, Casablanca yemek odası koleksiyonu ile evlerde sıklıkla vakit geçirdiğimiz bu günleri çok daha özel; yemek zamanlarını ise unutulmaz anlara dönüştürüyor. 

Tamamı ahşaptan üretilen koleksiyon, lake koyu yeşil rengi ve bronz ayna detaylı yüzeyleriyle yemek odalarına göz alıcı bir görünüm kazandırıyor. Casablanca yemek odası, avangart tasarımı ve modern çizgileriyle evlere farklı bir hava katıyor.

Kusursuz işçiliği ve dayanıklılığıyla birbirinden eşsiz sofraların yıllar boyu şahidi olacak Casablanca yemek odası takımı; açılır yemek masası, altı adet sandalye, konsol ve aynadan oluşuyor.

✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!
Önizle

Hiç yorum yok