Page Nav

HIDE

Grid

GRID_STYLE
FALSE
TRUE
HIDE_BLOG

Classic Header

{fbt_classic_header}

Top Ad

Son haberlerimiz:

latest

Farklı lezzetler tek sunumda

Misafirlerin sayısı arttıkça sofra sunumlarını çeşitlilik sunan Taşev, 3 katlı taş kurabiyelik ile alandan tasarruf sağlayarak sofra gösteri...

Farklı lezzetler tek sunumda


Misafirlerin sayısı arttıkça sofra sunumlarını çeşitlilik sunan Taşev, 3 katlı taş kurabiyelik ile alandan tasarruf sağlayarak sofra gösteriş kazandırıyor. 

Ahşap taşıyıcı sütunu, arduaz katları ile estetik bir görünüm kazanan Taşev Etna taş kurabiyelik, her katında nefis tatlara eşlik ediyor. Pasta, kurabiye, meyve, kek ve birçok lezzetleri şık bir şekilde sunacağınız Taşev Etna 3 katlı taş kurabiye, her sofraya uyum sağlamasıyla tercih ediliyor. 

Kalabalık sofraların kurtarıcısı çok katlı ikramlıklar, hem şık görüntüsü hem de alandan tasarruf sağlayan özelliğiyle tercih sebebi oluyor.

Meyveden kurabiyeye pastadan keke kadar birçok lezzeti farklı katlarda sunacağınız Taşev Etna taş kurabiyelik, estetik ve gösterişli görünümü ile her sofraya uyum sağlıyor. Koyu renkli arduazın üzerinde birbirinden farklı tatların şık görüntüsü Taşev Etna taş kurabiyelik ile göz alıcı sunumlara eşlik ediyor. 

Farklı lezzetler tek sunumda✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!
Önizle

Hiç yorum yok