Page Nav

HIDE

Grid

GRID_STYLE
FALSE
TRUE
HIDE_BLOG

Classic Header

{fbt_classic_header}

Top Ad

Son haberlerimiz:

latest

Karaca ödüllü yemek takımı ile Design London Fuarı’nda

Geniş ürün gamı ve özel tasarım grupları ile uluslararası arenada da dikkat çeken Karaca, dünyanın dört bir yanından gelen markalara ev sahi...

Karaca ödüllü yemek takımı ile Design London Fuarı’nda

Geniş ürün gamı ve özel tasarım grupları ile uluslararası arenada da dikkat çeken Karaca, dünyanın dört bir yanından gelen markalara ev sahipliği yapan Design London Fuarı’nda yer alıyor. 21-24 Eylül tarihleri arasında Magazine London’da yapılacak olan fuarda Karaca’nın, vizyoner tasarımcı Hüseyin Çağlayan ile sınırlı sayıda ürettiği Karaca X Chalayan koleksiyonu uluslararası ziyaretçilerle buluşacak. Bu ödüllü koleksiyonun dışında Karaca’nın dikkat çeken farklı tasarım ürünleri de fuarda yer alacak. 

Tasarımda yakaladığı farklı çizgiyi kaliteli ürünlerle buluşturan Karaca, son yıllarda hızlandırdığı yurtdışı açılımını Londra ile devam ettiriyor. Karaca’nın, dünyada ilk defa gerçek inci kullanarak ürettiği; minimalist ve fütüristik tasarımları ile fark yaratan Hüseyin Çağlayan’ın imzasını taşıyan Karaca X Chalayan koleksiyonu 21-24 Eylül tarihleri arasında Design London Fuar’ında sergilenecek.

Her yıl on binlerce kişiyi birbirinden özel sunum ve etkinlikle buluşturan fuarda yer almanın mutluluk verici olduğunu belirten Karaca CEO'su Fatih Karaca, “Karaca olarak ürünlerimizle global pazarda gücümüzü artırmayı hedefliyoruz. Biliyoruz ki her kültürde sofra düzeni ayrı bir önem taşıyor. Her ülkenin dili, damak tadı farklı olsa da hep güzel ve özenli sofralarda bir araya geliyoruz. Porselen konusunda köklü bir tarihe sahip olan İngiltere'de, Karaca X Chalayan koleksiyonumuz ile Design London Fuar’ında olacağız. Başarılarıyla tüm dünyada takdir toplayan, hayal gücü ve tasarım yeteneği ile dikkat çeken Hüseyin Çağlayan ile birlikte hayata geçirdiğimiz en özel koleksiyonumuzu İngiltere’de ziyaretçilerin beğenisine sunmak bizim için gurur verici” açıklamasında bulundu.

Karaca ödüllü yemek takımı ile Design London Fuarı’nda

Sanatı ve kültürel mirası sahiplenerek hayata geçirdiği projelerle başarısını ülke sınırlarının dışına taşıyan Karaca, Çağlayan'ın yenilikçi yaklaşımını, gerçek inci ve kusursuz üretim ile buluşturarak, sanatın sonsuz ışığını sofralara yansıtıyor. Karaca X Chalayan koleksiyonunda yer alan tek kişilik Digital Pearl yemek takımı parçalarının, iç içe geçerek oluşturduğu piramit görünümü, sofralara fonksiyonelliğin yanı sıra geleceğin yansımalarını da taşıyor. 

Koleksiyonun diğer parçası Poly kahvaltı takımı ise Çağlayan’ın yine modern bakışının izlerini taşıyor. Yuvarlak hatları ve natürel renkleri ile dikkat çeken bu takım, özgün ve sade sofraların değişmez parçası olacak. Hüseyin Çağlayan’ın estetik çizgilerini günün her saatine taşımak isteyen Karaca’nın, koleksiyonunda yer alan mug ve fincan takımları da fuarın dikkat çeken parçalarından olacak. 

✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!
Önizle

Hiç yorum yok